Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Yavuklusu

Zoro bütün savaşlar bittiğinde kiminle evlenir ?

• Tashigi

Kullanılan: 19 13.4%
  • Robin

Kullanılan: 10 7.0%
  • Hiyori

Kullanılan: 28 19.7%
  • Big mom

Kullanılan: 21 14.8%
  • Nami

Kullanılan: 1 0.7%
  • Sağ koluna Tashihi sol koluna Robin ağzına da Hiyori alıp üç kılıç tekniğini tamamlamış olur

Kullanılan: 27 19.0%
  • Kılıçlarıyla evlenir

Kullanılan: 13 9.2%
  • Bu kafayla ölür cehennemde zebanilere kalır

Kullanılan: 10 7.0%
  • Reiju

Kullanılan: 5 3.5%
  • Perona

Kullanılan: 8 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    142
O ayrı. Ama beden dili olarak bir şeyler göstermesi gerekirdi. Kimya denen şey, her türlü kendini gösterir.
Oda bu kadarını düşünüyor mu, sanmam. Mazallah shoujo'ya döner sonra. Ama bir okuyucu olarak gördüğüm sahnede o şeyi göremedim.
Gerçi aramıyorum tabi de, o resimi senin mesajında görünce gözüme çok battı bir anda.
Kimle olursa olsun Zoro'ya o tarz bir şey çizmez gibi. Mesela Sanji gibi birisi bile o tarz durumlarda donup kalıyor. Zoro'yu da çizerse hep böyle kasıntı çizer tarz olarak. Veyahut pek Zoro'dan beklemeyeceğimiz için bize hep öyle gelecek gibi.

Seri sonunda olur da ilişkileri olursa zaten yüzeysel bir şekilde gösterecektir Oda.

Kimle olursa olsun Zoro'ya o tarz bir şey çizmez gibi. Mesela Sanji gibi birisi bile o tarz durumlarda donup kalıyor. Zoro'yu da çizerse hep böyle kasıntı çizer tarz olarak. Veyahut pek Zoro'dan beklemeyeceğimiz için bize hep öyle gelecek gibi.
Zoro'dan bekler miyim bilmiyorum. Ben sadece gördüğümü söylüyorum. O sahnede kesinlikle birazcık bile bir şey görmedim o ikili arasında.
Ama tabi Oda'nın seksistliğini işin içine katarsak belki romantizm'den anladığı budur. Bu yüzden böyle çizmiştir, bilemem tabi. :bilmem:

Tashigi'yle evlenebileceğini falan sanmıyorum ya. Tashigi'de denizci damarı var. Prensipleri falan var. O iş zor yani.
Perona'yı ben başından beri ciddiye almıyorum zaten. Forumda yazılana kadar aklıma bile gelmemişti. İhitmal vermiyorum

En yüksek iki ihtimal; Robin ve Hiyori. Robin daha ağır basıyor.
Eğer Kuina'ya sevgi ve saygısından dolayı kimseyle ilişki yaşamazsa, ona da saygı duyarım.

Bunlardan bağımsız olarak; Reiju>All.

Şaka bunu Sanji-Nami Sanji-Violet ve Sanji-Puding diye açmak lazımdı... @Historia Zoro görmemis bir seyi olmuş..
Valla ben akışına bırakıyorum:D
Oda çaktırmadan bir şeyler ayarlıyor ama hayırlısı:rolleyes:

Gözler kalbin aynasıdır dermişim:D
Şurası bile aşk kokuyor.
Son olarak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık