Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Yavuklusu

Zoro bütün savaşlar bittiğinde kiminle evlenir ?

• Tashigi

Kullanılan: 19 13.4%
  • Robin

Kullanılan: 10 7.0%
  • Hiyori

Kullanılan: 28 19.7%
  • Big mom

Kullanılan: 21 14.8%
  • Nami

Kullanılan: 1 0.7%
  • Sağ koluna Tashihi sol koluna Robin ağzına da Hiyori alıp üç kılıç tekniğini tamamlamış olur

Kullanılan: 27 19.0%
  • Kılıçlarıyla evlenir

Kullanılan: 13 9.2%
  • Bu kafayla ölür cehennemde zebanilere kalır

Kullanılan: 10 7.0%
  • Reiju

Kullanılan: 5 3.5%
  • Perona

Kullanılan: 8 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    142
Mihawk ile yakıştıran daha fazla.
Baba-kız olarak mı? :oleyo2:

Tashigi-Zoro diyenleri anlıyorum.

O yüzden bence fazla ümitlenmeyin. Şahsen Punk Hazard'dan sonra bir daha karşılaşmalarını bile istemiyorum o ikisinin. Yazık bu kıza.

Hem Zoro biraz sorumluluk alsın canım. 2 sene aynı evi paylaş, üstüne bir de kızdan birkaç tane hayalet yap.
Cık cık.

Zoro'nun şuana kadar hakkından gelebilmiş tek kadın Perona. Yoksa bu adam anca kılıçlarıyla evlenir.

Not: Bir de Zoro-Hiyori kucaklaşmasına baktım ikinci kez de...
Çok itici duruyorlar beraber. Zorlama bir görüntü olmuş. Şimdi fark ettim.

Baba-kız olarak mı? :oleyo2:

Tashigi-Zoro diyenleri anlıyorum.

O yüzden bence fazla ümitlenmeyin. Şahsen Punk Hazard'dan sonra bir daha karşılaşmalarını bile istemiyorum o ikisinin. Yazık bu kıza.

Hem Zoro biraz sorumluluk alsın canım. 2 sene aynı evi paylaş, üstüne bir de kızdan birkaç tane hayalet yap.
Cık cık.

Zoro'nun şuana kadar hakkından gelebilmiş tek kadın Perona. Yoksa bu adam anca kılıçlarıyla evlenir.

Not: Bir de Zoro-Hiyori kucaklaşmasına baktım ikinci kez de...
Çok itici duruyorlar beraber. Zorlama bir görüntü olmuş. Şimdi fark ettim.
Sırf görünüş olarak Kuina'ya benziyor diye olmasın. Karakteri fazla zayıf ona göre. Hem Zoro ve Kuina dost ve rakiplerdi. Herhangi romantik bir olay bile yoktu. O dinamiğe hakaret gibi olur.

Perona ile yine daha çok arkadaş gibilerdi. Nami ile Zoro arasındaki dostluğa benzettim. tamamen aynı olmasa da.

Not kısmı ise bilemeyeceğim. Kişisel yorumun. Bana göre yakıştılar. :D

Onu espri ile karışık attım. Zaten o ana bakarsak ortada pek romantik bir an yok. Bir kaç panel öncesinde Zoro gayet öfkeliydi. Rahat olmaması normal.
O ayrı. Ama beden dili olarak bir şeyler göstermesi gerekirdi. Kimya denen şey, her türlü kendini gösterir.
Oda bu kadarını düşünüyor mu, sanmam. Mazallah shoujo'ya döner sonra. Ama bir okuyucu olarak gördüğüm sahnede o şeyi göremedim.
Gerçi aramıyorum tabi de, o resimi senin mesajında görünce gözüme çok battı bir anda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık