Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Zoro'nun Marineford Saldırısı

Zoro'nun Saldırısını Kim Durduracak?

• Efsanelerden Biri (Garp Marp...)

• Tanıdık Amirallerden Biri

• Yeni Amiralimiz

• Koramirallerden Biri

• Yeni Teknolojiler

• Başka Bir Kişi/Sebep

• Yön Algısı Olmadığı İçin Zaten Yanlış Yere Atacak

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Atladığın şey dünyanın en güçlüsü kılıç ustası olarak tanımladığın kişinin saldırısını engelleyenin Jozu olduğu. Ve yukarda yazdığım gibi bende o seviyede olacaklarını düşünmüyorum ama o seviyede olsalar yani Jozu seviyesinde olsalar pek şaşırmam. Ha dersin ki Zoro Mihawk'dan daha güçlü bir slash atacak o senin düşüncen. Ben arkadaşın yazdığından o seviyelerde bir slash atacağını düşünüyorum. Belki biraz daha güçlüsü.
Reis jozu yc3 olabilir ama meyvesi kesinlikle serinin en iyi paramecialarından.
Ayrıca mihawkın elmas kesmek için atmadığını biliyoruz slashi.

Garp ve Bogard Coby ve Helmeppoyu ciddi manada çalıştırıyor. Söylediğim şey tabiki uçuk bir tahmin ama zamanı gelince olma ihtimali var.
Cobynin nasıl bir gelişim gösterdiği ortada aynı şey neden Helmepo için olmasın.
Ne Coby, Luffy kadar ne de Helmeppo, Zoro kadar kendini geliştirmiş değiller. Zaman atlaması sonrası bizim karakterler daha başka boyuta geldi. Killer'in zorladığı kadar zorlarsa bu Helmeppo için büyük bir başarıdır.

Reis jozu yc3 olabilir ama meyvesi kesinlikle serinin en iyi paramecialarından.
Ayrıca mihawkın elmas kesmek için atmadığını biliyoruz slashi.
Burada da bir yanlışın var ama ya da eksiğin diyelim. Mihawk o saldırıyı kime yaptı? Shirohige'ye yaptı. Shirohige dünyanın en güçlüsü mü evet. Mihawk bu saldırıyı yaparken ne dedi hatırlayım; " Onunla aramızdaki farkı görmek istiyorum." Yani Mihawk burada basit bir saldırı yapmadı. Muhtemelen en güçlü saldırılarından biriydi.

Odayı tanıyorsak Helmeppo'yu ilk başta rakip olarak gösterir. Zoro'nun slashını durdurur. Ama Zoro kısa sürede Helmeppo'yu geçer. Sonra tekrar bir slash onu da Fujitora durdurur. Bu biraz daha uzun sürer ama onu da alır. Sonra bir bakmışsın Zoro kendini bilmediği bir yerde bulmuş. Demek ki savaş bitti diyip öğle uykusuna geri döner ki Luffy Saboyu kurtarsın.

Burada da bir yanlışın var ama ya da eksiğin diyelim. Mihawk o saldırıyı kime yaptı? Shirohige'ye yaptı. Shirohige dünyanın en güçlüsü mü evet. Mihawk bu saldırıyı yaparken ne dedi hatırlayım; " Onunla aramızdaki farkı görmek istiyorum." Yani Mihawk burada basit bir saldırı yapmadı. Muhtemelen en güçlü saldırılarından biriydi.
Güçlü bir saldırı idi evet ama Şimdi aşağı yukarı luffye saldırırken kullandığı saldırılar gibiydi. Çokta güçlü bir saldırı olduğunu düşünmüyorum. He evet güçlüdür ama bana göre mihawk için normal bir saldırıydı. Bahsettiğim şey şu daha çok parçalayıcı bir saldırıya benziyordu yani rasgele enerjiyi yollamıştı jozu dışında biri tutamazdı belkide saldırıyı.

He bunun yanında şimdi şöyle bir durum var. Aramızdaki farkı görmek istiyorum diyor mihawk ama orjinal çeviri de aramızdaki fark epey yakın gözüküyor anlamı var diyorlar. Ne kadar doğru bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık