Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro'nun Karakter Tasarımı ve Bilinmeyen Yönleri

Shounen'lerde o biraz zor be bremin. Sen de biliyorsun bu piyasayı :)
Ryuma'nın söylediklerinden zaten Zoro'da bişeyler olduğu ortada, hatta Dragon'un üzerine yapışıkken çapsız samurayda Zoro'nun ruhuna dair bişeyler söylüyordu diye hatırlıyorum.

Bence şeytani bir ruha sahip olduğu açık ve bunun kendine özel olması aileden gelmemesi çok daha şekil olur :good:

Konuda en fazla beğendiğim ayrıntı 9 ve 8 bağlamı, gerçekten ilginç olmuş tabi diğerleri de iyiydi, bu kadar çok düşünmeyin Oda'yı utandıracaksınız :byee:

Konu güzel olmuş. Bağlantılar on numaraydı. Diğer konuna destek açısından on numara bir yazı olmuş. Bu tarz yeni güç faktörleri çıkabilir. Ve yine iyi olur. Ben Mihawk'ın konuşmasını hakiye yormuştum. Ama bu da bir seçenek. Tabi hala daha ağırlıklı olarak hakiden bahsettiğini düşünüyorum. Ellerinize sağlık..

@RedTeroR

Aileden olmayan özel güç? Nerden geliyor? Ulan bana karşı tam aksini savunuyorsun. Şimdi ise Zoro'ya özel aileden gelmeyen bir güç diyorsun? Nereden geliyor bu güç peki?

Eğer ki sayılar ve isimler hiçbiri raslantı değil ise OP serisi harbiden de ayrı bir yerdedir. Bunun böyle planlı olması herkesin yapabileceği altından kalkabileceği bir iş değil. O yüzden diyoruz OP bir başkadır.:D

Edit: Tekrardan çok güzel konu olmuş.

Son düzenleme:
Şimdi okudum. Hayretler içerisindeyim. Hepsi olmasa da büyük çoğunluğu harika olmuş yazının. Baya uğraştırmıştır sizi. @Chaos Bringer ,@Densetsu no Samurai ellerinize sağlık.:respect:
9ve8 mevzusu bayağı hoşuma gitti. Ayrıca mumlar da çok hoş olmuş. Nasıl haki seriye sonradan bir ana güç unsuru olarak eklendi ise şeytani güçler ve ruhlar da aynı şekilde en azından ana güç olmasa da yan güç olarak eklenebilir.
Ayrıca Zoro kontrol etmeyip ruhu serbest bıraksa nolur. Belki Shogun'a karşısında görürüz. Full güç düşünemiyorum:oleyo2:

Yazı ve araştırmalar için elinize sağlık çok beğendim. Yazida belirtigin gibi Zoro'nun tanrıyı kabul etmemesi şeytanla bi anlaşma yapmış olacağını gösterebilir.Bence Mihawk ile olan eğitimde Zoro sadece kılıç ve haki öğrenmedi. Farklı güçleri açığa çıkarma onları kontrol etmeyi öğrendi Zoro.Bu şeytani ruh gücü altından Mihawk çıkacak büyük ihtimal.

Tebrikler çok hoş bir analiz olmuş. Bir solukta okudum hepsini. Bazen Oda'nın kendisi acaba bu kadar ayrıntılı düşünüyor mu diye merak ediyorum :) Oda okuyucuları için yola serptiği ekmek kırıntıları ile meşhur. Bağlantılar güzel olmuş ellerinize sağlık. Zoro'nun şu şeytani güç meselesi çıkacak bence de. Seri başından beri çok vurgu yapıldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık