Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro Ve Wano Hakkında

Bence Zoro Orochi ve Kingi almalı Luffy bir şekilde yardımla ve ya değil Kaido yu almalı
Luffy bir arcta kraker ve sonra katakuriyi alıyorsa ben Zoro'nun önce Shogun sonra King'i almasını da yadırgamam açıkçası Power up verilirse.Önceki mangaka bölümlerine göre çelişmeyeceği için yadırgamam mantıklı olduğu için değil.Ama bu mangaka yapmaz biliyorsun sadece ana karakterine çalışan bir mangaka bu.:artiz:

Luffy bir arcta kraker ve sonra katakuriyi alıyorsa ben Zoro'nun önce Shogun sonra King'i almasını da yadırgamam açıkçası Power up verilirse.Önceki mangaka bölümlerine göre çelişmeyeceği için yadırgamam mantıklı olduğu için değil.Ama bu mangaka yapmaz biliyorsun sadece ana karakterine çalışan bir mangaka bu.:artiz:
Bende Luffy nin 2 kişi almasından dolayı böyle dedim haklısın mangaka ana karaktere çalışıyor ama bir noktada diğerlerinin de güçlenmesi lazım Luffy nin sağ kol seviyesi olup olmaması tartışılırken power up alıp Kaido yu yendiğinde bu sefer yonko seviyesinde olup olmadığı tartışılır e bu adamın sağ kolunun sağ kol seviyesi olup olmadığı tartışılmayacak mı zaten kardeşimiz teorisinde bu arcın Zoro nun arcı olacağını anlattı hata Zoro 2 kişiyi aldıktan sonra Luffy ile beraber Kaidoya indirebilirlerde

Zoro shutenmaruyla değil de önce diğer ikisiyle karşılacak gibi geliyor. Yani böyle olsa daha iyi olur bana göre.

Eline sağlık güzel analiz.Zoro'nun artık gireceği hiç bir vs de yenileceğini sanmıyorum onu yenebilecek adamlarla da Oda karşılaştırmıyor zaten Luffy Kaido'ya doğru giderken Zoro bir anda ayrılıyor mesela.Vano'da kilit adamlardan birisini Zoro alacaktır genelde orochi tahmini var ama benim gönlümden geçen King vs Zoro ve Luffy'deki lanetli kılıç eninde sonunda Zoro'nun eline geçip bir power up verecektir boşu boşuna vurgulamadı Zoro'nun ısrarla kılıcı istemesini.
Teşekkür ederim:sapkali: Bence de yenilmez. King ve orochi kılıç ustası belli ki. Zoro hangisi güçlü ise onu alacaktır. Ama Şuan her yol orochi'ye çıkıyor gibi.
O kılıç işi de dediğin gibi kesin bence de :D

Eline sağlık güzel bir yazı olmuş.
Teşekkür ederim:sapkali:
Bu arada @Mr.Bushido eline sağlık biz de kendimize Zoro fanı diyoruz ben şayet bu kadar dikkat etmedim
Teşşekkür ederim:sapkali: Estağfurullah fandaş elimizden geleni yapıyoruz işte, aynı yolun yolcusuyuz sonuçta :D
Sanji'deki gibi hayal kırıklığı olabilir. Ama yine de Sanji'ninki gibi ağır ezmez bence.
Zoro'ya Kitetsu+Shuusui verip Mihawk'ın yanına gönderiyor; ekmek elden şarap mahzenden... Yanına da gotik avrat veriyor. Sanji'ye de pembe g-string üstüne babydoll kıyafeti giydirip sabah akşam ucubelere taciz ettiriyor. Ayıp Oda ayıp.
Oda Zoro'yu ezmez :D O da biliyor Sanji ile Zoro arasında ki farkı :mincika:

Zoro shutenmaruyla değil de önce diğer ikisiyle karşılacak gibi geliyor. Yani böyle olsa daha iyi olur bana göre.
Ama Shuten'i saflarına çekmesi için ilk onunla karşılaşması daha mantıklı. Diğerlerini zaten direk düşman olarak alacağı için sonlara doğru girer bence.

Labsente

Güzel yazı. Daha güzeli bunların gerçekleşme ihtimalleri. Şöyle güzel bir Zoro hikayesi görelim de göğsümüz kabarsın. Eline sağlık.

Ama Shuten'i saflarına çekmesi için ilk onunla karşılaşması daha mantıklı. Diğerlerini zaten direk düşman olarak alacağı için sonlara doğru girer bence.
Direk düşman olarak alacağı da belli değil. Shutenmarunun yaptığı gibi kendi yollarına gitmişlerdir. Ne dostlar ne düşmanlar kendi idealleri vardır. Olurda zoro bunları toplarsa fiziksel gücü bir nebze, önemli olan fikir, psikolojik olarak etkilemesidir. Yani bence böyle olmalı. Yine çekerler ya saflarına sonradan. Shuteni sona bıraktım çünkü daha zor ikna edilecek gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık