Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro Ve Wano Hakkında

İşin sonunda bütün Wano Zoro'ya biat edecek ve seçilmiş kişi olarak gösterecek.İşin en en en sonunda ise (Yani Op'nin sonunda) HasırŞapkanın gireceği bir Dünya Savaşında ise Wano ekibi Zoro müttefiki olarak o savaşa katılacaktır.Yani ben böyle olmasını isterdim.Bu Wano arc Zoro için baya tempolu geçecektir.Buradan kesin ekmek çıkacak.

''Bu günlerde dünyada ki hiç bir kılıç ustası iblis biçen kullanmıyor"
Zoroya serinin başında İblis ruhlu dendiğini hatırlıyorum.

Ellerine sağlık güzel bir yazı olmuş.

İşin sonunda bütün Wano Zoro'ya biat edecek ve seçilmiş kişi olarak gösterecek.İşin en en en sonunda ise (Yani Op'nin sonunda) HasırŞapkanın gireceği bir Dünya Savaşında ise Wano ekibi Zoro müttefiki olarak o savaşa katılacaktır.Yani ben böyle olmasını isterdim.Bu Wano arc Zoro için baya tempolu geçecektir.Buradan kesin ekmek çıkacak.

''Bu günlerde dünyada ki hiç bir kılıç ustası iblis biçen kullanmıyor"
Zoroya serinin başında İblis ruhlu dendiğini hatırlıyorum.

Ellerine sağlık güzel bir yazı olmuş.
Teşekkür ederim:sapkali: Bence de Wano Zoro üstünden müttefik olacak. Zoro'nun şeytan ruhuna gelirsek, gerçekten de içinde bir şeytan olabilir çünkü lanetli kılıç ona karşı gelemiyor ve Zoro'yu kabul ediyor. Belli ki içinde ki iradeye ve şeytana boyun eğdi.

Sanji'deki gibi hayal kırıklığı olabilir. Ama yine de Sanji'ninki gibi ağır ezmez bence.
Zoro'ya Kitetsu+Shuusui verip Mihawk'ın yanına gönderiyor; ekmek elden şarap mahzenden... Yanına da gotik avrat veriyor. Sanji'ye de pembe g-string üstüne babydoll kıyafeti giydirip sabah akşam ucubelere taciz ettiriyor. Ayıp Oda ayıp.

Eline sağlık güzel analiz.Zoro'nun artık gireceği hiç bir vs de yenileceğini sanmıyorum onu yenebilecek adamlarla da Oda karşılaştırmıyor zaten Luffy Kaido'ya doğru giderken Zoro bir anda ayrılıyor mesela.Vano'da kilit adamlardan birisini Zoro alacaktır genelde orochi tahmini var ama benim gönlümden geçen King vs Zoro ve Luffy'deki lanetli kılıç eninde sonunda Zoro'nun eline geçip bir power up verecektir boşu boşuna vurgulamadı Zoro'nun ısrarla kılıcı istemesini.

Sanji'deki gibi hayal kırıklığı olabilir. Ama yine de Sanji'ninki gibi ağır ezmez bence.
Zoro'ya Kitetsu+Shuusui verip Mihawk'ın yanına gönderiyor; ekmek elden şarap mahzenden... Yanına da gotik avrat veriyor. Sanji'ye de pembe g-string üstüne babydoll kıyafeti giydirip sabah akşam ucubelere taciz ettiriyor. Ayıp Oda ayıp.
:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık