Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro, Tüm Kek Adası Arkı'nda Olsaydı, Kimi/Kimleri Alabilirdi?

Zoronun olduğu diğer arclara bakın Zoro mu yıkmış ortalığı? Herkesin kendi rakibi oluyor sonuçta .s Zoro gidip ayrıca arc bossunu indirmiyor yani .s Mam arc ı zaten vs atma arc ı değildi Luffy nin bir nevi seviyesini ölçme ve karakter tanıtım arc ı gibi bir şey oldu. Zoro olsa tutupda Oda vs yaptırmazdı.
Öncelikle sakin ol lütfen :D Ben arc bossu alır demedim ki. Ama öyle yorumlar var ki yok şöyle alırmış yok böyle. Ben en azından bir kaç örnek veviriyorum ama ezenler sadece Zoro ne gösterdi ki diyor. Bende bunu belirttim. Zoro olsaydı onun da rakibi olacaktı ve VS De yapacaktı bunun için Nami’nin dediği söz benim için yeterli.
Son olarakta Tüm kek arc’ı Luffy’nin seviyesini ölçme arc’ı demişsin haklı olabilirsin. İşte o yüzden Wano da kapalı kutu olan Zoro’nun seviyesinş ölçme arc’ı olacak bu adam o yüzden tüm kek te yoktu. Bu da demek oluyor ki Oda Zoro’yu oraya götürseydi Wano da Zoro üzerinden büyük şeyler gösteremeyecekti, yoksa Zoro’yu yine tüm kek’e götürüp Pica gibi bir adam aldırıp işin içinden çıkardı ama yapmadı, neden yapmadı böyle bir şey?

Arcın başında böyle bir vsye girileceğini sanmıyorum o yüzden gidişat farklı olurdu ama yapacağı en büyük icraat Cracker ile ölümüne dövüşüp onun fişini çekmek olurdu herhalde. Aslında Cracker pek iplenecek bir eleman değil ama mangaka Luffy için bile o kadar uğraştıran biri olarak gösterdiyse bize de gücüne saygı duymak düşer.

Öncelikle sakin ol lütfen :D Ben arc bossu alır demedim ki. Ama öyle yorumlar var ki yok şöylr alırmıl yok böyle. Ben en azından bir kaç örnek veviriyorum ama ezenler sadecr Zoro ne gösterdi ki diyor bende bunu belirttim. Ve Zoro olsaydı onun da rakibi olacaktı işte ve vs. De yapacaktı bunun için Nami’nin dediği söz benim için yeterli.
Son olarakta Tüm kek arc’ı Luffy’nin seviyesini ölçme arc’ı demişsin haklı olabilirsin. İşte o yüzden Wano da kapalı kutu olan Zoro’nun seviyesinş ölçme arc’ı olacak bu adam o yüzden tüm kek te yoktu. Bu da demek oluyor ki Oda Zoro’yu oraya götürseydi Wano da Zoro üzerinden büyük şeyler gösteremeyecekti, yoksa Zoro’yu yine tüm kek’e götürüp Pica gibi bir adam aldırıp işin içinden çıkardı yine neden yapmadı böyle bir şey?
Sakinim sakinim. :oleyo2: ben şunu demek istiyorum Mam arc ında Zoro kimseyle vs atmazdı illa birini kesecekse bu Amende,Bobbin işte Tamago olurdu hani Oda böyle çizerdi bence adam kos koca Sanji yılı dedi Sanjiye vs attırmadı, onun harici Wanoda Zoro bir yere bağlanacak ya da hikaye bakımından Wano daha zorlu bir arc olacak ki bu demek değil ki Zoro komutana tek başına girsin 2 kişi de olabilir. Örn Sanji+ Zoro bilemiyoruz Zoronun göründüğü yere göre değişir.

Sakinim sakinim. :oleyo2: ben şunu demek istiyorum Mam arc ında Zoro kimseyle vs atmazdı illa birini kesecekse bu Amende,Bobbin işte Tamago olurdu hani Oda böyle çizerdi bence adam kos koca Sanji yılı dedi Sanjiye vs attırmadı, onun harici Wanoda Zoro bir yere bağlanacak ya da hikaye bakımından Wano daha zorlu bir arc olacak ki bu demek değil ki Zoro komutana tek başına girsin 2 kişi de olabilir. Örn Sanji+ Zoro bilemiyoruz Zoronun göründüğü yere göre değişir.
Bak daha derli toplu anlatayım kafamda ki leri, belki o zaman daha net olur her şey.
1- Mom arc'ın da Vs. atmayacak olsaydı, O zaman oda onu ayırmaz oraya götürürdü ve bir kaç iş yaptırıp en azından arc'a biraz mantık katar ve Zoro gibi bir karaktere uzun süre hasret kalmazdık. Belli ki Zoro olmadığı için zaten Luffy'e bu kadar yük bindi ve Smoothie o yüzden arka planda kaldı çünkü Smoothie aşırı güçlü ve arka planda kalması herkese saçma geldi. Sonra Nami ne diyor? Bir dövüşe girecek olsaydık Zoro ve diğerlerini getirirdik diyor. Bu ne demek? Bak özellikle Zoro'yu belirtiyor bir de. Bu bence şu demek oluyor; Zoro ve diğerleri orada olsaydı büyük bir savaşa girerdik işte o büyük savaşta Zoro'nun komutan aşağısı birini alma imkanı yok kesinlikle komutan almak zorunda. Yoksa naısl savaşacaklardı o zaman? Demek ki Nami sallıyor öyle mi sence? Eğer büyük bir savaşta Zoro'nun keseceği adamlar o kadar güçsüzse o zaman mahvolur giderler. Çünkü Sanji'yi gördük, o yüzden onu çıkar geriye Luffy Zoro ve Law kalıyor gerçekten güçlü olarak. Yani bunun asıl amacı Zoro'yu Wano'ya saklamaktı yoksa Zoro'yu da götürürdü ama yapacağı şovu kendi arc'ın da yapsın istedi mangaka.
2- Sanji yılı dedi ama, Sanji zaten öyle ahım şahım bir adam değil bence. Zaten ne yaptı? Herkesi bayıltacak bir pasta yaptı adam. Yani görevini icra etti, adam'ın genel olayı yemek yapmak hayali falan da bu yönde zaten. Sanji'ye olan beklenti fanları'nın yaptığı bir şey. O zaman Sanji de Snack'İ alsaydı mesela? Hadi onu geçtim Daifuku veya Oven'i saf dışı bırakabilseydi ama onu bile yaptırmadı mangaka.
3-Zoro kılıç ustası olan King ya da Orochi ile dövüşecek mugtemelen ve böyle bir dövüşte 2 vs 1 yapmaz Zoro, öyle bir karakteri yok ve zaten kılıç ustalığı onuruna ters bir hareket o. Olay bu biraz uzun oldu ama detaylı yazayım dedim :D
Başka kokular salınacak, az sabret.
Hoaydaaaaaa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık