Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro, Tüm Kek Adası Arkı'nda Olsaydı, Kimi/Kimleri Alabilirdi?

Arcın geneline bakıldığı zaman Kırakeri bile Luffy Naminin yardımı ile bilmem kaç saatte aldı, ha diyeceksiniz Zoro keser, beklesin keser bir kere başta gözlem hakisi zayıf Zoronun ondan en fazla ormana giderdi Brulee ile felan uğraşırdı :D

Smoti ise meyvesş ters .s Zoronun kılıçlarını sıkardı bu xd

Arcın geneline bakıldığı zaman Kırakeri bile Luffy Naminin yardımı ile bilmem kaç saatte aldı, ha diyeceksiniz Zoro keser, beklesin keser bir kere başta gözlem hakisi zayıf Zoronun ondan en fazla ormana giderdi Brulee ile felan uğraşırdı :D

Smoti ise meyvesş ters .s Zoronun kılıçlarını sıkardı bu xd
Amma da ezmişsin he :D

Zoro da Tümkek'te olsa hikayenin akışı değişirdi. Luffy'nin gelişimine, Sanji'nin buhranına bu kadar odaklanılmazdı. Smoothie'yi alması hayal, bir açığı varsa belki. Cracker'ı Nami'nin yardımıyla güç bela alırdı. Yaralı şekilde ark boyunca dolanırdı. Perospero bu kadar rahat borusunu öttüremezdi. Belki Pedro ölmezdi.
Iki overrated karşılaşması güzel olurdu. :flaugh:

Cracker altını kılıçtan geçirirdi diye tahmin ediyorum. Cracker için çok daha sağlam şeyler göstermesi gerekiyor.

Amande kim, Zoro tek atar yoluna devam ederdi... En kötü tatlı komutanlardan birini keser oradan da Mama'ya yürürdü.
Tatlı komutanlarını kesemez, en basiti Kıraker, Zoro olayı anlayana kadar teklenirdi .s kılıcı var diye her şeyi kesecek diye bir şey yok. Kataya ise hiç girmiyorum mağlum Luffy bile zorlama bir şekilde aldı o dövüşü Smoti ise tam bilmediğimiz için bir şey diyemem ama kullandığı meyve Zoroya ters tıpkı Enies Lobbyde ki pas meyvesi kullanan adam gibi .s
Hah işte onu alırdı, Pedro da hayran kalırdı, bu nasıl kaptan değil falan derdi. Zoro fanları da bakın Zoro kaptan ile kıyaslanıyor diye yeni argümanlae üretirlerdi.
Ben gene Amende dedim sen gene Tamago demişsin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık