Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Tek Kılıçla En İyi Kılıç Ustası Olabilir mi?

Tek Kılıçlı Zoro seri sonu En iyi kılıç ustası olur mu?

• Evet en iyisi olur

Kullanılan: 38 36.9%
  • Hayır en iyisi olamaz

Kullanılan: 59 57.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 6 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    103
2 kılıçla killer'ı yenemedi ağzına tırpan alınca yenebildi ama 3 kılıçla yenemeyip tek kılıçla yendiği rakipleri oldu. Bence bu çok da tartışılır bir şey değil gibi. Mangakanın keyfine göre gelişmiş olaylar sanki daha çok. Zoro bir en iyi olsun da üç kılıç tek kılıç fark etmez. Mihawk meyve bıçağı da kullanıyor kara kılıcı da kullanıyor. Kılıç faktörü önemli olabilir ama çok daha önemlisi güç ve teknik hele op evreninde. Ki elinde su borusu taşıyanı mı dersin şeker kamışı taşıyanı mı dersin sadece yumrukla dövüşeni mi dersin çeşit çeşit canavarımsı süper güçlü manyak var.

Zoro üç kılıç kullanmıyor ki. Iki kılıç kullanıyor ve ekstradan Kuina nın hatırasını taşıyor. Ağızdaki kılıç diğerlerine biraz destek yapma dışında bir işe yaramıyor zaten. Hatta bi tarafın hareketi kısıtlıyor o yüzden hep ayni tarafa koymuyor ağzındaki kılıcıda. Adam 3 kılıcı bir anda kuşanınca 1.5 kılıç kullanmış kadar bir hareket kabiliyeti oluyor. Kısaca Zoro gerizekalı.
Kılıçlar teke düştüğünde eller serbest ağzındaki kılıçla atak yapmıyor mesela. Çünkü öyle bir dünya yok. Bir eline alıyor tekle dalıyor hayat devam ediyor.
bi zabuza etmiyor.......

İşte geri çekmesine neden izin vermiyoru sorgula. Sonra neden sanırım bununla yetinebilirim, idare edebilirim diyip orağı kendinin çektiğini ve sonra ağzına alıp üç kılıç tekniği olduğunu belirterek pugatory onigiri yaptığını açıklamaz. Bunun ile idare edebilirimi tamamen üç kılıç tekniğini yapabilmek için söylüyor bu çok açık ve net.

Bu arada nasıl çürütmüyor? O atağı zaten yedii nasıl cevap oluyor? Herhalde atağı showunun bir parçası olarak bilerek yedi demeyeceksindir.
Tırpan girdikten sonra zaten olan olmuştu. Killer'a izin vermedi, kendi çekti ve kullandı. Yani durumu bir nebze lehine çevirdi. 3 kılıç kendi tarzı, öyle daha rahat ediyor işte. Hayır tek kılıçla dahi çok güçlü saldırıları var. Slash atıyor olsa üçüncü kesici aletin olması etken olurdu ama yakın mesafe kesiyor. Üçüncü bir nesne kesse ne kesmese ne?

Ben hala ihtiyaç için değil şov için yaptığını düşünüyorum reyiz... :D

Bu arada Alpa kaç cephede savaşıyorsun yeter yoruldun, bırak gitsin reyiz, artık huzur bulabilirsin... kaksks

Bugünkü ateşli tartışmanın arkasına şu mesajı görünce bana bir şevk geldi uygun harita bulunca yapayım dedim.Sıkıldıkça yaptım arada. :D

@Alpamis yanlış anlama ama bu capsi yapmasam olmazdı. :D Bugün baya cephede savaştın.Ama genel olarak zaten şöylesin her cephede savaş veriyorsun bugünkü senin için hiçbirşey.Helal olsun. :sapkali:

Bugünkü ateşli tartışmanın arkasına şu mesajı görünce bana bir şevk geldi uygun harita bulunca yapayım dedim.Sıkıldıkça yaptım arada. :D

@Alpamis yanlış anlama ama bu capsi yapmasam olmazdı. :D Bugün baya cephede savaştın.Ama genel olarak zaten şöylesin her cephede savaş veriyorsun bugünkü senin için hiçbirşey.Helal olsun. :sapkali:

Çok iyi olmuş bu.:D

Dük mü olduk la şimdi biz :at:

@Alpamis'ı yıkmak için kutsal ittifakı kurmalıyız :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık