Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

benim yanıtım kaybolurdu kendi halinde bir korsan avcısı olurdu. adam zaten köyünden ayrıldı dönüş yolunu bulamadığı için korsan avcılığına başlamış.

Ölmese bile ihtimal yok bu adamın GL ye açılmasının.Ne gemisi ne aşçısı ne de rotacısı var..En iyi böyle ölürdü en kötü ise biri tarafından öldürülürdü.Uğruna savaşcağı bir kişi olmadıktan sonra güçlenemezdi.Mihawkın önünde Luffy için eğildi.Kendi için böyle birşey isteyemezdi.Ama hakkını vereyim Luffy olmasaydı iyi yada kötü hayatta kalıcak tek adamdır Zoro..
Başka seçeneklerde var. Şimdi tek hedefi en iyi kılıç ustası olmak o yada bu şekilde burdan devam edeyim. Bu adam ödül avcısı sıfatında kalacaktı yani denizcilerle bir sorunu olmayacaktı belki denizcilere katılabilirdi. Yada kazandığı ödülle gider birisine ödeme yapar kendini grand line a attırabilirdi. Yada o ''aniki'' diye takılan elemanları peşine takar giderdi. Sonuçta onların yön duygusu var.

Başka seçeneklerde var. Şimdi tek hedefi en iyi kılıç ustası olmak o yada bu şekilde burdan devam edeyim. Bu adam ödül avcısı sıfatında kalacaktı yani denizcilerle bir sorunu olmayacaktı belki denizcilere katılabilirdi. Yada kazandığı ödülle gider birisine ödeme yapar kendini grand line a attırabilirdi. Yada o ''aniki'' diye takılan elemanları peşine takar giderdi. Sonuçta onların yön duygusu var.
Ee sonra ? o 2 ezik ile mi gl ye açılacaktı ? Nereye kadar gidecek.Ki bu hallere geldiyse mr.1 ve kaku sayesinde.Bu adamlarla kapışa bilmesi luffy den ötürü.Yoksa croco ya da lucci kaku azına mıcarlardı zoro nun.

Unknown

Şöyle bir durum var bu adam merdivenden çık desen bile başka tarafa gidecek bir eleman East blue dan çıkması bana imkansız geliyor..O gücü ile anca East Blue da takılırdı.Denizci olması olası değil aynı şekilde korsan tek amacı var o da en iyi kılıç ustası olmak..

Bu yüzden Shici - Yonkou gibi durumlar giderdi.Tayfa toplayacak bir karakteri de yok Zoro nun tamamen ters bir kişiliği var..Eğer Luffy olmasaydı o ikili ile karşılaşmazdı zaten..GL ye geldi diyelim hadi şansımızı zorlayalım Mihawk tarafından kesilirdi yanında adam olmadığı için öldürülürdü.Sonuç olarak ya sefil bir şekilde yaşardı yada ölürdü.

Abi herkesi GL'a Luffy mi getirdi. Zoro bir şekilde amiral seviyesine gelirdi.
Evet Luffy getirdi.

Ee sonra ? o 2 ezik ile mi gl ye açılacaktı ? Nereye kadar gidecek.Ki bu hallere geldiyse mr.1 ve kaku sayesinde.Bu adamlarla kapışa bilmesi luffy den ötürü.Yoksa croco ya da lucci kaku azına mıcarlardı zoro nun.
Luffy zor bir yoldan gitti Zoronunda aynı yoldan gitmesi 7 de 1 olasılık. Hem onun KK olmak gibi bir derdi yok tek derdi güçlenmek zamanı gelinceye kadar Red Line a gitmeden takılabilir.

Luffy zor bir yoldan gitti Zoronunda aynı yoldan gitmesi 7 de 1 olasılık. Hem onun KK olmak gibi bir derdi yok tek derdi güçlenmek zamanı gelinceye kadar Red Line a gitmeden takılabilir.
Sonrası yok işte.Mihawk zoro nun gücünü bir bakıma 10 a katladı.Normalde eğitmez ki mihawk zoro yu.Deşer geçer.Hem shanks davasından,hem birisi için hayalinden vazgeçmesinden eğitti.Yoksa zoro eğitim almadan bir yerde tıkanırdı.

Amiral seviyesine gelirdi sonrasını bilmiyorum.Hatta yok ya Zoro bu boru değil,en güçlü kılıç ustası olurdu elbette.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık