Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

Unknown

Hiç katılmamış olsa East blue da kaybolmaya devam ederdi..En iyi kılıç ustasını olcam diye sayıklardı.

Helmeppo öldüremezdi büyük ihtimal orada kaçardı ama sonu %90 ölüm olurdu.

Eğer Luffy diye biri olmasaydı o tayfadaki herkezin sonu ölüm olurdu.

Bu adam korsan avcısı yahu nasıl shici yada yonkou olsun.Luffy ile karşılaşmasaydı Korsanlardan tiskinmeye devam ederdi. :bilmem:

Zoro ne kadar iradeli, azimli ve potansiyel sahibi biri olsa da vizyondan yoksun salaş bir elemandır. Luffy gelip onu almasa hala Doğu Mavi'de yolunu kaybetmiş halde Mihawk'ı arıyor olurdu. Ezik korsanları avlar avlar ününe ün katardı ancak karşısına ciddi manada zorlayıcı insanlar çıkmayacağından belli bir seviyede takılıp kalırdı. En fazla gıdım gıdım ilerlerdi. Luffy gelene kadar Grand Line'a bile gitmeye niyeti yoktu. Gerçi ilk duyduğunda benim de aradığım adam orada demişti ama 1 yıl dolanıp daha girişini bile bulamamıştı. :/
Tabi bütün bunları Helmeppo'dan bir şekilde kurtulacağını varsayarak söylüyorum.

Ölmese bile,gl ye açılamazdı.Hadi açıldı diyelim,şabondiye gelmeden ölürdü.Hadi geldi diyelim orada kesin ölürdü :D Zoro,luffy tek başlarına bir cacık yapamayacak karakterler.İlla ki yanlarına adam şart.

normalde ölürdü büyük ihtimal ama hadi kurguya el atıp,öldürmeyelim,o zaman en fazla normal hedefiyle amiral seviyesi bir kılıc ustası olurdu :good:

Unknown

Ölmese bile ihtimal yok bu adamın GL ye açılmasının.Ne gemisi ne aşçısı ne de rotacısı var..En iyi böyle ölürdü en kötü ise biri tarafından öldürülürdü.Uğruna savaşcağı bir kişi olmadıktan sonra güçlenemezdi.Mihawkın önünde Luffy için eğildi.Kendi için böyle birşey isteyemezdi.Ama hakkını vereyim Luffy olmasaydı iyi yada kötü hayatta kalıcak tek adamdır Zoro..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık