Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Zoro - Shimotsuki Hanesi Bağlantısı

Hepsi pekiyi

• 5/5

• 4/5

• 3/5

• 2/5

• 1/5

• 0/5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şimdi Tenguyama Hitetsu Zoro'ya kılıç yapmayacak mı? Kitetsu ları birleştirip 1. sınıf bir kılıç çıkartır ortaya. Artık Zoro'nun 1. sınıf bir kılıç kullanması gerekir.
Uzun zamandır bende aynısını düşünüyorum. Şimdi hepimiz Zoro'nun nidai'yi de kullanmasını bekliyoruz ama sandai ile bir bağ kuruldu öylece atamaz kenara. İkisinin eritirilerek yeniden dövülmesi/birleştirilmesini bekliyorum.

Güzel teori. Ben Zoro'nun herhangi bir varis veya güçlü bir aile soyu olmasından yana değilim. Bunun yerine sokaklardan çıkma herhangi bir arka planı olmadan güçlenen bir karakter olarak kalsa en iyisi olacağını düşünüyorum.

Detaylarıyla hatırlamıyorum mevzuyu ama bir çok insan Wano'nun muhtarlarının tanıtıldığı bölümde Zoro'ya benzeyen elemanın onun ailesinden olduğunu söylemişti. Aşırı benzerlik vardı zaten. Ryuma'nın soyundan olacağına muhtar oğlu olsun gene çok şey değil. Ama adı değişmesin Shikimutsu Zoro çok dandik duruyor Roronoa Zoro gibi efsane bir isim varken bu kafayı yaşamaz umarım mangaka.

Devamında Zoro'nun neden Roronoa soyadı var, neden öksüz gibi dolaşıyordu, Denjiro nerede ve Wado nasıl elinden çıkıp Koshiro'ya ulaştı? Tutmaz bu, boşluk çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık