Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Evet farkı yok diyelim haki açtı diyelim de Mr 1. niye tek yiyor?
Haki açtı demeyelim değil, haki açtı.

Bilmem. 14, 15 Yaşındaki çocuklar için yapılmış bir seride, ana karakterlerden birisinin rakibini kasap gibi kesmesini istemediği için olabilir mi? Oda estetik açıdan daha uygun bulmuş olabilir. Bir anlığına da olsa saldırı gücü Daz Bones'in dayanaklığına çok fazla gelmiş olabilir. Hani Luffy de o arc, ana kayayı delip geçiyordu. Öncesinde neden böyle bir şey yapmadı? :/ anlık olarak saldırı güçleri artabiliyormuş demekç. :/

Sanırsın bu seride dövüşler çok mantıklı da, neden yek yiyor diyorsun. :D

Haki açtı demeyelim değil, haki açtı.

Bilmem. 14, 15 Yaşındaki çocuklar için yapılmış bir seride, ana karakterlerden birisinin rakibini kasap gibi kesmesini istemediği için olabilir mi? Oda estetik açıdan daha uygun bulmuş olabilir. Bir anlığına da olsa saldırı gücü Daz Bones'in dayanaklığına çok fazla gelmiş olabilir. Hani Luffy de o arc, ana kayayı delip geçiyordu. Öncesinde neden böyle bir şey yapmadı? :/ anlık olarak saldırı güçleri artabiliyormuş demekç. :/

Sanırsın bu seride dövüşler çok mantıklı da, neden yek yiyor diyorsun. :D
Ben Earendil'e attım o yorumu onun bakış açısıyla Zoro'nun bu sahnesini unutmuş herhalde dedim. Senin mantığından bahseden yok dostum.:( Haki açtı ya açmadı felan değil olay.:D

Zoro öncesinde çizik dahi atamadığı adama ölüm anında inen vahiy ile tek atıyor. Olay bu.:D Evet bunun bir örneğini daha görmedik.

Ben Earendil'e attım o yorumu onun bakış açısıyla Zoro'nun bu sahnesini unutmuş herhalde dedim. Senin mantığından bahseden yok dostum.:( Haki açtı ya açmadı felan değil olay.:D

Zoro öncesinde çizik dahi atamadığı adama ölüm anında inen vahiy ile tek atıyor. Olay bu.:D Evet bunun bir örneğini daha görmedik.
Luffy dokunamadığı karakteri sınırını aşıp yenince övünüyoruz.(gelecek görme vahyi senin düşüncene göre)

Zoro yaptığında vahiy geliyor. Adam sadece kültürü gereği her şeyi manevileştiriyor. Sakinleşmek için bir iki şiir okuyunca hemen vahiy diyorsunuz. Adamın kültürüyle bile dalga geçiyorsunuz ben anlamadım bi.

Tek atma konusu ise basit sınıflandırma yapacaksak Luffy tank-dövüşçü rakibini bayıltana kadar pataklıyor. Zoro kılıç ustası sinirini bozanı kılıçtan geçiriyor ağır yara açıyor çok da anlaması zor olmasa gerek :D

Ulan adam 2 yıl boyunca Mihawk ile vs atmış. Burada çöp seviyesi 3. komutanlarla karşılaşmadı diye kem küm ediliyor.Adam tereddüt etmeden dalıyor araya amiral falan giriyor.
Siz daha şimdiden böyle olduysanız 2 bölüm sonra bandana taktığında düşünemiyorum bile :)
Çöp seviyesi derken o adamlar bile bizim Zoroyla Luffyi ne kadar uğraştırır düşünsene, Nami olmasa neredeyse bmnin üçüncü adamını yenemeyecekti Luffy. Kaldı ki Zoro daha Pica harici bir adamlar dövüşmedi 2 sene sonra.

Zoro 1 değil, 2 değil, 3 değil, 4 değil, tam 5 tane kılıcı gökten inme şanslarla almışken bu konunun tartışılması bile saçma.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık