Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Zoro'nun ilk etaptaki tasarımının ne olduğunun bir önemi var mı? Bu kadar boş bir argüman duymadım hiç.
:)

Yani konuyu nerden bağlasam diye düşünmüş, herhalde en mantıklısı bu demiş ama bula bula tasarımı bulmuş. Hani çaresizliğin resmini yap deseler bu mesajı gösteririz herhalde bugün için :(

Roronoa Zoro yine çaresiz bıraktı :hhh:

Zorodan beleşçisi var mı yav, karakterin ilk tasarımı palyaço baginin yamaklığı iken oluşan son tabloda lufinin ortağı, sağ kolu gibi bi şeye dönüşmüş durumda daha ne kadar beleşe konabilir ki, manganın ana karakteri rufi ile beleşçilik konusunda, kıyaslanacak kadar ileri gitmiş adam.
Buna bakarak en başta sevmeme rağmen Lawda tayfaya katılırmı diye düşünmüyor değilim. Sanji en güçlü dövüş sanatcısı, Zoro en güçlü kılıç ustası, Law en OP meyve kullanıcısı:hhh:Luffyde en güçlü Kavgacı olur. Jinbeiyi bir türlü Zoro ve Sanjinin klasmanına koyasım gelmiyor nedense. Rogerın 2 doktoru vardı hemde tayfaya girdiğinde Lawın denizaltı bile hazır.

İkisininki de beleş değil. İki yiğit de bileğinin hakkıyla power up alıyor.

Aslanlarım benim be. Sevesim geldi kerataları.

İkisinin de beleş aldığı poweruplar var Luffynin bunu düşündüm deyip alması Zoronun da aniden yeni bir teknik kullanıp bunda yıllardır ustamış gibi kullanması ve kılıç değiştirip pp alması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık