Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200

Üye silindi 1004

Konuyu hiç beğenmedim, üzgünüm. Herkes birbirine hakaret etmeye yer ararken fazlasıyla provoke edici bir konu olmuş. Moderatorler konuya el atar umarim.
Neyse ikiside hakkıyla elde etti her şeyi. Sadece biri diğerine göre daha iyi işlendi ana karakter olmasi sebebiyle tek fark budur kendi açımdan diyorum ve konudan olabildiğince hızlı uzaklasiyorum...
Çok haklı bir söylem katılıyorum. Zoro gibi mükemmel birinin gücü sorgulanmamalı.

Bak bu Kaido’yu kesen kılıç.Al senin olsun.
Yeşil:Tşk
Kızı:Ö.D
Gülmekten ölmüş olabilirim fakat bu haklı olduğun anlamına gelmez.

Saçma bi konu olmuş. Millet birbirini yer bu konuda. :D

Konuyla ilgili yorumum ise tüm karakterler beleşten power up aldı ama bunu geliştirmek karakterin elindeydi ve geliştirdiler de zaten 2 yıllık arada hayvan gibi sınırlarını zorladılar. Zoro bir gözünü kaybetti, Luffy Ray-san tarafından zor şartlar altında eğitim gördü. En zorunu da Sanji yaşadı, adam kadın gibi takılmak isteyen adamların arasında yaşam mücadelesi verdi yeri geldi istismar edildi yeri geldi dost edindi yeri geldi tekmeledi onları ama psikolojik ve fiziken en çok zorlanan Sanji olmuştur. O yüzden havadan power up aldı, beleş power up aldı falan diyenler hater gözlüklerini çıkartsın bir zahmet.
Tabii Sanji'nin aldığı her şey beleşş. Küçükken genetiğiyle oynamışlar. Şimdi kutu kola. Kutu kola kadar beleş bir şey olabilir mi? Adamın bacağını yakmasını dövüş sanatından dolayı sandık oysa herfin genetiğiyle oynamışlar. Sanji kadar beleş sporu yok.
Sana gelince xD

Sanjinin ne Demir bir vücudu var ne de hipersonik hıza sahipti. Onun kanı ve vücudu babasının geniyle verdiği güçleri reddediyor zaten.
DJ ise kendi çabasıyla öğrendi. Okamalardan kaçmak için Geppou öğrendi adam onları tekmelemek için varını yoğunu kattı tekmelerini daha güçlü hale getirdi, haksızlık etme lütfen.
Ha şu an ailesinin bir faydasını görerek tayfanın ilerlemesi için Suit’i giydi ve aşırı da güçlendi orası başka yine de helal olsun tosunuma yakıştı suit.

Üye silindi 1004

Saçma bi konu olmuş. Millet birbirini yer bu konuda. :D

Konuyla ilgili yorumum ise tüm karakterler beleşten power up aldı ama bunu geliştirmek karakterin elindeydi ve geliştirdiler de zaten 2 yıllık arada hayvan gibi sınırlarını zorladılar. Zoro bir gözünü kaybetti, Luffy Ray-san tarafından zor şartlar altında eğitim gördü. En zorunu da Sanji yaşadı, adam kadın gibi takılmak isteyen adamların arasında yaşam mücadelesi verdi yeri geldi istismar edildi yeri geldi dost edindi yeri geldi tekmeledi onları ama psikolojik ve fiziken en çok zorlanan Sanji olmuştur. O yüzden havadan power up aldı, beleş power up aldı falan diyenler hater gözlüklerini çıkartsın bir zahmet.

Sana gelince xD

Sanjinin ne Demir bir vücudu var ne de hipersonik hıza sahipti. Onun kanı ve vücudu babasının geniyle verdiği güçleri reddediyor zaten.
DJ ise kendi çabasıyla öğrendi. Okamalardan kaçmak için Geppou öğrendi adam onları tekmelemek için varını yoğunu kattı tekmelerini daha güçlü hale getirdi, haksızlık etme lütfen.
Ha şu an ailesinin bir faydasını görerek tayfanın ilerlemesi için Suit’i giydi ve aşırı da güçlendi orası başka yine de helal olsun tosunuma yakıştı suit.
Ya ben bunu kabul etmiyorum işte. Net genetikten dolayı DJ yapıyor benim gözümde. Sanji'nin ustası bile DJ yapamıyorken o nasıl yapıyor??? Demek ki genetik menetik bu çocuk. Ohhh be babaya bak vermiş ateş logiasından özelliği Sanji bey bacak yakıyor.

Geppou kazanmasına lafım yok hem çok değerli hem de kazanma hikayesi acayip eğlenceli.

GL** de bile lastik meyvası ile alay ediyordu meyva kullanıcıları. ''Puhahaha böyle aptalca bir meyve mi olur zehahah'' gibisinden.
G2 ve G3 ise yanında gezegen büyüklüğünde dezavantaj getirdi. Ömür kısaltma ve korumasız kalmak gibi. Keza G4 de........

Kuina'nın kılıcına bildiğin oturdu Zoro reyiz. Ölümü bahane edip tertemiz kılıca çöktü. Kılıcın gücünü Mihawk'ın bile parçalayamamasından çok net anlayabiliyoruz. İki tane en iyi 21'liği olsaydı ilk M*hawk dövüşünde baya terletirdi Deiku reyizi.

Kol feda etme durumu tamamen hype kastırma amaçlı. Beleşe naletli bir kılıç. Ohh, mis.

Her şeyin nefesini duyma olayını mangaka döndü, dolaştırdı haki'ye bağlamak istedi ve bağladı. Bunu uzun bir süre daha kullanamaması sebebiyle baya baya rakibi geçmek için mangakanın yaptığı dokunuş olarak nitelendirebiliriz. Ortada bir p-up falan yok yani.

Ashura da keza yoktan gelen bir teknik. Altyapısı hakkında bir bilgimiz yok. Bir öncekinden pek bir farkı yok yani. Vurdum, vurdum kesemedim. Dur bir de böyle vurayım. Ahh ne kadar kolaymış lan..............

Shusui zaten dillere destan bir beleşlikle alındı. Bu konuda tek rakibi Enma olabilir sanırım

Beleşe Enma aldı saçmalığını tüm forumun bir kenara bırakması lazım. Shusui'yi hakkıyla aldı. Onun için de Enma teklif edildi kendisine. Üstelik bu adam yıllardır yılmadan usanmadan eğitim yapıyor. O eğitimler olmadan Enma'yı zaten kullanamazdı. Bu bile beleş power up olmadığına kanıttır.

Luffy'nin power uplarının altyapısı genel olarak oluşturuluyor zaten. Beleş diyebileceğim birşey göremiyorum. Bazen fazla hızlı güçleniyor ama olsun.
Kılıçları kendisi dövmesi gerekiyordu. :/ O yüzden hakkı olmadan aldı. XD

Bu arada konuyu açan kusura bakmasın, ama bu tarz olayları konuşmak bana saçma geliyor. Bazen çabuk seviye atlamaları gerektiği için aşırı güçleniyorlar. Fakat genellikle alt yapısı oluyor bunun.

Luffy'yi daha çocuk yaşlarında dedesi eğitiyordu.

Zoro da aynı şekilde çocuk yaşında kılıç eğitimi almasının yanında; özellikle zaman atlaması öncesi neredeyse her savaş sonrası antrenman yapıyordu.

Ya ben bunu kabul etmiyorum işte. Net genetikten dolayı DJ yapıyor benim gözümde. Sanji'nin ustası bile DJ yapamıyorken o nasıl yapıyor??? Demek ki genetik menetik bu çocuk. Ohhh be babaya bak vermiş ateş logiasından özelliği Sanji bey bacak yakıyor.

Geppou kazanmasına lafım yok hem çok değerli hem de kazanma hikayesi acayip eğlenceli.
Bunu bilemeyiz ki. Belki Zeff de iki bacaklıyken yapabiliyordu bunu. Belki Sanji kadar dövüş tecrübesi yoktu. (Yani dövüştüğü düşmanların güç kapasitesi açısından diyorum.)
Belki sadece potansiyeli yoktu.
Senin bu dediğin doğru olsa diğerleri de böyle teknikler kullanabilirdi.
Dahası bu dediğin doğru olsa çocukken bu kadar işkenceye maruz kalmazdı. Koca krallık doktorları buna "normal insan" diyor. Anası bu uğurda canını veriyor.
Gereksiz haterlık bence bu dediğin. Sanırsın serideki diğer normal insanların insanüstü yetenekleri yok. :bilmem:

Üye silindi 1004

GL** de bile lastik meyvası ile alay ediyordu meyva kullanıcıları. ''Puhahaha böyle aptalca bir meyve mi olur zehahah'' gibisinden.
G2 ve G3 ise yanında gezegen büyüklüğünde dezavantaj getirdi. Ömür kısaltma ve korumasız kalmak gibi. Keza G4 de........

Kuina'nın kılıcına bildiğin oturdu Zoro reyiz. Ölümü bahane edip tertemiz kılıca çöktü. Kılıcın gücünü Mihawk'ın bile parçalayamamasından çok net anlayabiliyoruz. İki tane en iyi 21'liği olsaydı ilk M*hawk dövüşünde baya terletirdi Deiku reyizi.

Kol feda etme durumu tamamen hype kastırma amaçlı. Beleşe naletli bir kılıç. Ohh, mis.

Her şeyin nefesini duyma olayını mangaka döndü, dolaştırdı haki'ye bağlamak istedi ve bağladı. Bunu uzun bir süre daha kullanamaması sebebiyle baya baya rakibi geçmek için mangakanın yaptığı dokunuş olarak nitelendirebiliriz. Ortada bir p-up falan yok yani.

Ashura da keza yoktan gelen bir teknik. Altyapısı hakkında bir bilgimiz yok. Bir öncekinden pek bir farkı yok yani. Vurdum, vurdum kesemedim. Dur bir de böyle vurayım. Ahh ne kadar kolaymış lan..............

Shusui zaten dillere destan bir beleşlikle alındı. Bu konuda tek rakibi Enma olabilir sanırım
Öncellikle yazık ve günah diyorum...

Kuina'nın kılıcına çöktü ne demektir? Zoro mezar soyguncusu mudur? Kızla aralarında bağ vardı ona kaldı. Haaa haklısın Mihawk bile kesemedi acayip özel bir kılıç East Blue standartlarına göre. Fakat zaten bu kılıcı onurlandırmak için uğraşıyor Zoro.

Kol feda etme olayı ciddi bence adam kolunu verdi kılıca. Kılıç kabul etmedi.

Ashura ve DJ aynı ikisi birden yoktan geldi. Sanji'ye genetik mühendislik çıktı.

Shusui için ölümüne bir samurayın maneviyatıyla kapıştı Zoro ayıp ediyorsun. Ve yine o dövüşün karşılığında Enma'yı aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık