Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro, Kaido'yu Öldürebilir miydi?

Zoro, bu saldırı ile Kaido'yu öldürebilir miydi?

• Kullanılan toplam oy
    84
Öldürürdü diyen arkadaşlar ya sağlam Zoro hard fanı ya bu anketi tiye alıyor ya da Zoro'yu dünyanın en güçlü varlığı sanan mecnun. Bunun başka bir açıklaması yok.
Zoro, Kaido'nun kafasını hedef alıyor.

Kullandığı teknik, tekniğin sahibi olan kişinin bir ejderhanın kafasını kesmek için kullandığı teknik.

Kullandığı kılıç, Oden'in kılıcı.

Eğer ciddi bir zarar verebileceği iddia ediliyorsa, mümkün bir şekilde öldürebileceği de iddia edilebilir.

Bu saldırıyı kafa hariç bir yere aldırsak zaten ölmeyecektir :(

Uçuk(Hard) Zoro fanı veya normal bir Zoro fanı da değilim :(

Son düzenleme:
Öldürürdü Reis :a:

@prokiritya orada bir ima var sen bu arkadaşlara bakma onlarda Zoro körlüğü var xD
Bir de şöyle bir sorun var. Olay Zoro'nun bu saldırısıyla, Kaido'ya herhangi bir zamanda tek atması değil. Böyle bir şey de iddia etmiyorum.

Bu bölümde yaşanan olayın sadece alternatif versiyonunu düşünmek istiyorum.

Sayfalara baktığımız zaman, Zoro Kaido'nun kafasını hedef alıyor. Normal bir yerini hedef alsa ben bunu iddia etmem bile.

Sonra saldırının etkisini de görüyoruz. Kullandığı şeyler de normal şeyler değil. Özel teknik ve kılıç kullanıyor.

Neden öldürebilir ihtimali çoğu kişiye geyik geliyor anlamadım. Koşullar ortada sonuçta, her koşulda bunu sağlayacağını da iddia etmedim oysaki.

Konu çok yanlış anlaşıldı bence.

Zoro, Kaido'nun kafasını hedef alıyor.

Kullandığı teknik, tekniğin sahibi olan kişinin bir ejderhanın kafasını kesmek için kullandığı teknik.

Kullandığı kılıç, Oden'in kılıcı.

Eğer ciddi bir zarar verebileceği iddia ediliyorsa, mümkün bir şekilde öldürebileceği de iddia edilebilir.

Bu saldırıyı kafa hariç bir yere aldırsak zaten ölmeyecektir :(

Hard Zoro fanı veya normal bir Zoro fanı da değilim :(
O zaman 3. şık.

Bir de şöyle bir sorun var. Olay Zoro'nun bu saldırısıyla, Kaido'ya herhangi bir zamanda tek atması değil. Böyle bir şey de iddia etmiyorum.

Bu bölümde yaşanan olayın sadece alternatif versiyonunu düşünmek istiyorum.

Sayfalara baktığımız zaman, Zoro Kaido'nun kafasını hedef alıyor. Normal bir yerini hedef alsa ben bunu iddia etmem bile.

Sonra saldırının etkisini de görüyoruz. Kullandığı şeyler de normal şeyler değil. Özel teknik ve kılıç kullanıyor.

Neden öldürebilir ihtimali çoğu kişiye geyik geliyor anlamadım. Koşullar ortada sonuçta her koşulda bunu sağlayacağını iddia etmedim.
Biri Kaido'ya ciddi zararlar verecekse, yenecekse bu kişi Luffy'dir yoksa op biter atladığın kısım bu :oleyo2:

Ejderha'nın Ryuma tarafından öldürüldüğü sahneye ima gelmiş, Kaido saldırıdan kaçmış vesaire, saldırının ciddi zarar vereceğini düşünmekte bir sıkıntı görmüyorum.

Kaido’nun ateşini kesmek için kafasının önüne ışınlandı zaten. Ordan kıçına mı nişan alsın? Kafayı hedefledi diye kafayı uçuracağı anlamı çıkmaz ordan.

Kaido’nun ateşini kesmek için kafasının önüne ışınlandı zaten. Ordan kıçına mı nişan alsın? Kafayı hedefledi diye kafayı uçuracağı anlamı çıkmaz ordan.
Demek istediğim, normal bir yere kıyasla, tehlikeli bir bölgeye saldırıyor Zoro.

Eğer çok ciddi bir zarar verebileceği konusunda bir fikir birliği varsa, neden öldürme* ihtimali olmasın?

Beyazsakal kafanın yarısını bırakıp savaşa devam etti. Kaido kafasında koca bir kılıçla bir süre baygın kalırdı. Ama kafayı koparamazdı. Gene de Kaido ya sağlam hasar verirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık