Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Çakılı Mihawk'ın Seviyesini Aşmış mıdır?

Bu seviyeyi aştı mı?

• Kullanılan toplam oy
    284
Tabi tabi adının Yonkou olması yetiyor yav :D Paramızın geçmediği yerde kimliğimiz geçer gibi :D

Arkadaşlar Mihawk'ın elinde bir şey olmasa bile yener.Bakın şöyle oluyor ; Mihawk'la - Zoro face to face yapıyorlar, Mihawk diyor ki ben Yonkou seviyesindeyim, Zoro da diyor ki tamam ben şok o zaman.Sonra yeniliyor, herkes mutlu yaşıyor.

Bu yonkou'luğun bir parçası.Mesela Shanks geliyor savaşa diyor ki ; Ben Yonkou'yum, bakın seviyesi bile değilim diyor direkt yonkou'nun kendisiyim, diyorlar ki aç da gölgesin de rakı içelim o zaman.

Ben diyor Yonkou'yum, diyor yetmiş arşın zıplayalım o zaman halepte.
Öteki geliyor, Ben Yonkoy'yum diyor, sensin bebeyim diyorlar.
Yonkou'yum ben diyor, direk altın tepside MarineFord'un anahtarını sunuyorlar.

Niye biliyor musunuz ? Hiç bir şey yapmasa bile o kişi yonkou çünkü :D

Shanks mihawka bir tane çakmış , sonra zoroyla mı kapışacak ?

Shanksdan aldığı darbeyle zoroyla kapışır ama yine de yenilmez mihawk.

Son düzenleme:
Mihask dediğimiz adam, dünyanin en iyi kılıç ustası. Adam kendi ağzıyla diyor ki her kiliç meitou'ya dönüşebilir. Yani kilicin kalitesi değil basilan haki esas onemli olan. Sonra geçen dövüşlerini hatirlayin. Mihawkda o kadar k. Haki var ki zoronun 3 kilicinin 3ünü birden kilitleyebileceği tek nokta var, ve Mihawk o tek noktaya sokuyor çakıyı. E bu adamin k.hakisi duruyor, b.hakisi duruyor, h.hakisi duruyor. bence elindeki yoru ile çakı arasinda gücü çok değişmiyordur. WB'yi bisentosuz düşünüyorum, hala WB. Hala korkunç. Bir de şunu yazana kadar 10 kere güldüm çakılı mihawk ne hahaahahahaah neyse. Çakili Mihawk (puahahaah) alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık