Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam gücüle savaşmak değil arkadaşım...
Bazı meyveler var efor sarfetmiyorsun yumruk atmıyorsun yada herhangi X bişey 2 parmak haraketi ve adam karşında diz çökmüş tövbe istiyor.

Perona 2 hareket çekip kendinden 100 kat güçlü adamlara Var olduğum için bile özür dilerim detirtiyor.
Law'da bir iki parmak hareketiyle kalp değiştirdi.
Ben bu 2 hareketi birbirleriyle aynı görüyorum.
Nasılki Luffy Perona'yı yenemeyecek biri olmasına rağmen Perona'dan güçlüyse Smoker'de Law'ı yenememesine rağmen Law'dan güçlüdür diyorum.
Bunu anlamak çok mu zor ?
İşte öyle birşey yapamıyor örneğin kumaya salladı tınlamadı bile kuma yada herhangi bir amirale yaparsa tınlamaz ama Law sökerse istediği kişinin kalbini söker tabi açığını yakalaması lazım ki kendinden güçlü adamlar açık vermez

@Cool Pernoa Luffy'den güçlü mü ?
Perona Luffy'i etkisiz hale getirdi mi ?
Olay bitmiştir... Tabi gidip WB'ye diz çoktürtmeyecek.
Law hareketi nasıl yapıyor 2 parmak ve olay bitti.
Tabi gidi WB'ye yapar demiyorum.
Ama bu olaylar bana aynı geliyor ikiside birbiriyle aşağı yukarı benzer hareketler ve burda böyle özel bi durum olduğu için Smoker'in totalde Law'dan üstün olduğunu söylüyorum... Doğru benim Yanlış benim.

Biz burda Smoker'i İtin ta neresine koyanlara kalkıp Çok saçmaladın diyormuyuz ?(Bu söz sana değil @Cool)
Herkes fikrini yazsın geçsin... Ben o hareketin Bug olduğunu düşünüyorum Dota olsa nerf alsın derim vesaire.

Law vs Smoker hakkında bence gayet belirleyici bir dövüş.Yani bu olay marineford savaşındaki 2 kişi arasında olsa ve amaç öldürmek olsa adamın işini çok kolay bitirmiş olur ve herkeste bariz şekilde kazananın daha güçlü olduğunu kabul ederdi.Burda ki olay Smoker'in yenilişini hazmedemememiz.Çünkü herkesin kafasında acaip şekilde güçlü olduğu önyargısı vardı.Ki güçlüde bir karakter.Fakat Law'ın gücünün bariz üstünlüğü var bush. hakiyle kendini kaplamayanlara karşı.Ki o durumda bile nolacağını kestiremiyoruz.

Sonuca gelirsek Smoker bariz kor-amiral seviyesinde bir adam.Bence daha fazlası değil.Serideki taşlardan biriydi.Kapasitesi bu kadarmış.Daha yıllarca okuyacağız.Ne karakterler çıkacak karşımıza.Law ve Luffy Yonkou indirmeyi planlıyorlar.2 koramiral bunu yapabilir mi ? veya 3 veya 4 tanesi.Bu aradaki farkı gösteriyor zaten...

hala su perona ds ki israriniz nedir. luffy meyvesinin ne oldugunu bilmiyor tanimiyor kizi iki üc defa yerde yalvardiktan sonra kalkar dovusur. tayfanin en gucsuzune emanet edip ilerliyorlar. Law hem Smoker la savasiyor hem bizim tayfayi deistiriyor hem denizcileri tutuyor,iletisimini engelliyor butun amaclarina ulasiyor. Smoker a gücsüz demk haksizlik,kalkip tekrarda dovusebilirde ama yenilgisine kilif bulmayin. smoker hangi amacina ulasti. meyvesine degilde hakisine guveniyorsa kalksin dalsin niye gitmiyor pesinden,kac defa luffy yenildim diye pes ettigini gordunuz.Smoker bile maglubiyetini acizligini kabullenip pusuyor bir yere...

Sen Luffy'e kılıfı buluyorsun ama ?
Perona'yı Luffy yener diyorsan helal olsun sana :)
Sen haklı ol biz haksız olalım bişey katbetmiş olmayız.

Law vs Smoker'ın neresi belirleyici bir dövüş biri bana söylese çok iyi olur. Bu Smoker 2 yıl önce White Spark'tı, White Blow'du bir sürü saldırı yapıyordu uçuyordu kaçıyordu. Law'ın dövüşünde bana kalırsa Law'ı hafife aldı ve duygularına yenik düştü.

Sebepler şunlar ki, Tashigi Law'a saldırdı ve ortadan 2 ye ayrıldı. Buna tahammül edemedi ve "Bir kılıç ustasının kesilipte ölmemesi, ne büyük onursuzluk." diyip ağlamaya başladı. Smoker da bu duruma tahammül edemedi ve bodoslama girişti.

Law gizemli bir adam, ne yapıp yapamayacağı tam belli değil. Meyvesi bilinse de özelliklerinden çoğu kişinin haberi yoktu. Smoker'ın meyvesi ise gayet açık bir meyve valla East Blue'nun çiftçisine sorsan Smoker ne yapar diye, o da cevap verir.

Ama Law elbette üstün bir savaşçı. Smoker'dan da üstündür ama bu kadar kolay bir şekilde kaybedemez Smoker. En az 2-3 günlük bir dövüş sonucu kaybeder diye düşünüyorum.

Sen Luffy'e kılıfı buluyorsun ama ?
Perona'yı Luffy yener diyorsan helal olsun sana :)
Sen haklı ol biz haksız olalım bişey katbetmiş olmayız.
Smoker'dada Law'dada meyve olmasa sanki durum farklı olucaktı. Smoker meyvesiz Tashigi'yi yenemez nedir bu Law'a yüklenmeler...

Law vs Smoker'ın neresi belirleyici bir dövüş biri bana söylese çok iyi olur. Bu Smoker 2 yıl önce White Spark'tı, White Blow'du bir sürü saldırı yapıyordu uçuyordu kaçıyordu. Law'ın dövüşünde bana kalırsa Law'ı hafife aldı ve duygularına yenik düştü.

Sebepler şunlar ki, Tashigi Law'a saldırdı ve ortadan 2 ye ayrıldı. Buna tahammül edemedi ve "Bir kılıç ustasının kesilipte ölmemesi, ne büyük onursuzluk." diyip ağlamaya başladı. Smoker da bu duruma tahammül edemedi ve bodoslama girişti.

Law gizemli bir adam, ne yapıp yapamayacağı tam belli değil. Meyvesi bilinse de özelliklerinden çoğu kişinin haberi yoktu. Smoker'ın meyvesi ise gayet açık bir meyve valla East Blue'nun çiftçisine sorsan Smoker ne yapar diye, o da cevap verir.

Ama Law elbette üstün bir savaşçı. Smoker'dan da üstündür ama bu kadar kolay bir şekilde kaybedemez Smoker. En az 2-3 günlük bir dövüş sonucu kaybeder diye düşünüyorum.
20 dk sürmedi bence.

Smoker'dada Law'dada meyve olmasa sanki durum farklı olucaktı. Smoker meyvesiz Tashigi'yi yenemez nedir bu Law'a yüklenmeler...
Abartmayalim lutfen.
Red
ben yenildigini kabul ediyorum ve peronanin gucu olmasaydi yenerdi gibi birsey demiyorm. Ortak yanimiz sen smoker in bende luffynin ikinci raoun olsa yener dememiz burda haklisin olabilir ama farkimiz ve beim degindigm nokta rakibe hile hurda yapti perono bu meyve olmasa yenemezdi diye kilif bulmuyorum...

Luffy bilmiyorsa Smoker'de biliyor.Smoker'in tek bildiği meyvenin adı ve room'un içindeki yaptıkları.Kalbinin alınacağını bilse öyle malca durur muydu ? Perona'da da meyvenin adı ve özelliğini bilseler yine kurtulamazlar kaçsalarda yakalanıyorlar o hayaletlere.Fark burda zaten Perona'dan kaçamazken Law'dan kaçabilirler bence Law o atağı yapmadan önce kendini buna karşı hazırlıklı tutup bir yolunu bulup kaçınabilir.Smoker bunu bilseydi herhalde armut toplar gibi adamı izlemezdi.

Luffy bilmiyorsa Smoker'de biliyor.Smoker'in tek bildiği meyvenin adı ve room'un içindeki yaptıkları.Kalbinin alınacağını bilse öyle malca durur muydu ? Perona'da da meyvenin adı ve özelliğini bilseler yine kurtulamazlar kaçsalarda yakalanıyorlar o hayaletlere.Fark burda zaten Perona'dan kaçamazken Law'dan kaçabilirler bence Law o atağı yapmadan önce kendini buna karşı hazırlıklı tutup bir yolunu bulup kaçınabilir.Smoker bunu bilseydi herhalde armut toplar gibi adamı izlemezdi.
Ama smoker Lawın kalp alacabilecek biri olduğunu çok iyi biliyordu savaşmadan önce adam 100 kişini kalbini alıp yollamış haberdar smoker bu durumdan ama nasıl aldığını bilmiyor olabilir hazırlıklı olması açık vermemesi gerekirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık