Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne büyük teknik geliştirmiş :)
Arkadaşım yine basit bi yer değiştirme olayı?
Herif doktor bi zahmet bilsin kalp nerdedir...
Ruh değiştirme deseniz neysede bu kalp değiştirme bildiğin sıradan bi değiştirme...

Law vs smoker ın olduğu mangayı tekrar okudum. Smoker tecrübe kazanmış, meyvesiyle yeni şeyler öğrenmiş olabilir ama law daha iyi ilerleme kaydetmiş. Kafasını daha iyi çalıştırmış vsde. Bu smoker'ın güçsüz olduğunu göstermez ama beklentimin altında kaldı. Çok fazla teknik kullanılmadı belki ama bunun nedeni law bana göre.

Farkettiyseniz kaciyor demedim saldiri icin dogru ani bekliyor bir yere pusuyor dedim. agladigini veya olmeyi bekledigini dusunmuyorum sizlerinde dedigi gibi ikinci bir vs olsa alma ihtimalide var.Smoker bile maglubiyetini kabulleniyor, of hayir law in su meyvesi olmasa yenerdim demiyor. Sanirim yanlis yerlere odaklaniyoruz ama yorumumda kendimi tam ifade edememisim haklisiniz. Olmamis seyler icin ileriye donuk herkesin yorumlari farkli olabilir bunlar getceklesse veya gerceklesmezse kimse sorun etmemeli.
Basindan beri savundugum durum ayni, adama meyvesi sayrsinde yendi,odaklanamdi tezleriniz gercegi yansitmiyor,seride olacak seyleri cok iyi tahmin eden smoker in böyle mazeretlern arkasina sigdirma adini lekeler.Enel meyvesi olmasa okadar guclu olmazdi, smoker meyvesi sayesinde luffy aldi hep.One Piece guc tanimi hile hurda,meyve,zeka neyin varsa hepsidir,KIMSE MEYVEM COK KOTU O YIZDEN YENILDIM. ADAMIN MEYVESI HILELI DIYE HAYIFLANMAZ...

Dr.SkuLL

Arkadaslar konu bu kadar Law üzerinde dolasıyor bir sey sormak istiyorum . Biraz konu dısına cıkmıs gibi olacagım bunun için özür dilerim ama Law'ın room acmadan yetileri kesmesi , tayfanın kalplerini degiştirmesi ve Tashigi'yle Smoker'ın ruhlarını veya kişiliklerini degistirmesi sizin de dikkattinizi cekti mi ? Ben sadece room acarak bunları yapabildigi düşünüyordum .

Farkettiyseniz kaciyor demedim saldiri icin dogru ani bekliyor bir yere pusuyor dedim. agladigini veya olmeyi bekledigini dusunmuyorum sizlerinde dedigi gibi ikinci bir vs olsa alma ihtimalide var.Smoker bile maglubiyetini kabulleniyor, of hayir law in su meyvesi olmasa yenerdim demiyor. Sanirim yanlis yerlere odaklaniyoruz ama yorumumda kendimi tam ifade edememisim haklisiniz. Olmamis seyler icin ileriye donuk herkesin yorumlari farkli olabilir bunlar getceklesse veya gerceklesmezse kimse sorun etmemeli.
Basindan beri savundugum durum ayni, adama meyvesi sayrsinde yendi,odaklanamdi tezleriniz gercegi yansitmiyor,seride olacak seyleri cok iyi tahmin eden smoker in böyle mazeretlern arkasina sigdirma adini lekeler.Enel meyvesi olmasa okadar guclu olmazdi, smoker meyvesi sayesinde luffy aldi hep.One Piece guc tanimi hile hurda,meyve,zeka neyin varsa hepsidir,KIMSE MEYVEM COK KOTU O YIZDEN YENILDIM. ADAMIN MEYVESI HILELI DIYE HAYIFLANMAZ...
Benim iddia ettiğim şey ortada, aynı pozisyonda olup, Kenbonshoku Haki sahibi olmayan herhangi bir karakter (Akainu hariç) o saldırıyı yerdi. Bundan herhangi bir kurtuluş yok. Yine de ben Law'ın yeniş olayını, bıçaklı kavgada silah kullanmak olarak görüyorum. Sen buna ister hile de, ister hurda de. Adam yendi, onu en başta kabul ediyorum zaten. Yeniş şekli içime sinmiyor sadece. İttifak için geldiğinde tüm tayfayı teklerdi istese, ama bu tüm tayfadan güçlü olduğundan değil, meyvesinin karşısındakini bir süre saf dışı bırakabiliyor olmasından. Yani Law'ın Smoker'ı yeniş şekline bakarak, ondan daha güçlü bir karakter olduğu sonucu çıkarılamaz.

Dr.SkuLL

Sagol valla ya :) benim kafam epey takılmıstı yoksa iyi oldu göstermen tesekkür ederim :)

Smoker dikkat ettiysen hic bir yorumuna karismadim. Cünku sen icine sinmedigini ve Law la bir vs olsa alacagini dusuyorsun. bunlar senin en dogal hakkin cünki gercekten ihtimal dahilindeki seyler sonuc boyle cikmasa bile en kotu ihtimal öngörün hatali olur ki sitede ne teoriler harcandi. benim su yorumlarin hepsini,manga öngorusler icindekilerde dahil smoker law a yenildiginden beri anlatmak istedigimi diger yorumlarimda dile getirdim hepsini uzun yazmiyayim. Seni beni uyardigin kisimda da haklisin ben orda kendimi ifade edememisim benim hatamdir maruz görun kabul ediyorum. Ön goruden farkli olan meyvesine zekasina ve sansina baglanilan yorumlara cevap olarak yazdim.

Smoker dikkat ettiysen hic bir yorumuna karismadim. Cünku senicine sinmedigini ve Law la bir vs olsa slacagini dusuyorsun. bunlar senin en dogal hakkin cünki gercektn ihtimal dahilindeki seyler sonuc boyle cikmasa bile en kotu ihtimal öngorn hatsli olur ki sitede ne teoriler harcandi. benim su yorumlsrin hepsini,manga öngoruslerindekilerde dahil smoker law s yenildigimden beri anlatmak istedigim mi diger yorlarimda dile vetirdim hepsini uzun yazmiyayim. Seni beni uyardigin kisimda da haklisin ben orda kendimi ifade edememisim benim hatamdir maruz görun kabul ediyorum. Ön goruden farkli olan meyvesine zekasina ve sansina baglanilan yorumlara cevap olatak yazdim.
Benim de o konuda ters bir şey söylediğim yok. Adamın gücü sonuçta, kullandı ve yendi. Yok meyvesi sayesinde almış, yok baldan kazanmış falan demek taraf tutmaktır. Benim tek takıldığım nokta Law'ın yeniş şekli.

Bence Law'ın yeniş şeklinde birşey yok, 100 tane korsanın kalbini aldığı tekniği yaptı ve geçti gitti,
ya k.hakin olacak orda yada o saldırıyı yicek pozisyona düşmeyecek ve Law'a izin vermiceksin.
Law o saldırıyı yapacak pozisyona getirmesi gerekiyor rakibini, yoksa başında uğraşmadan yapardı olayı ama Smoker'ın açık vereceği anı bekledi ve açık verince işi bitirdi.
Yaptığı yere bakın önce Smoker juttesi ile ıskalıyor Law'ı ardından Law'da vuruşu yapıyor. (Burdada Perona'dan çok farklı bir güç olduğu ortada, Perona direk hayaleti salıyor, rakibin açığını falan beklemiyor.)
Ha illa kalbini niye aldı derseniz, elektro şok falanda yapabilirdi, yada kılıcıyla ortadan ikiyede bölebilirdi, farklı bir teknikte yapabilirdi bence,
en öldürücü vuruşu yapabilmek varken niye yapmasın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık