Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Yükselişten Çöküşe Donquixote Doflamingo

Ellerine sağlık arkadaşım. Çok güzel yazı olmuş. Baya iyi bir şekilde toparlayıp yazmışsın hepsini okudum.

Eline sağlık. Aynen bazı resimlerde sıkıntı var gözükmüyorlar.
Güzel bir şekilde toparlamışsın.
Dof bu dövüşler boyunca dinlenmiyor hep aksiyon halinde Luffy ise haki doldurmak için bile dinlendi.
Bu konuyu okuyan arkadaşlar umarım mantıklı çıkarımlar yaparlar.

Tartışmayayım diyorum ama o 10 dakikalık süreç sadece Luffy'e yaramıyor. Dof da kendini iyileştirebiliyor o aralıkta de mi ?

Okudum. :) Eline emeğine sağlık.Doflamingo hakkında özellikle Law ve Luffy ile vsleri hakkında bu kadar tarafsız yazılan bi yazıyı nadiren gördüm :good:

Hepsini okudum iyi yazmışsın eline sağlık öncelikle. Luffy vs Dof savaşına gelirsek bence böyle olmamalıydı yani Dof ile Luffy'nin erkek erkeğe teke tek bir savaş çıkarmasını isterdim ben kimsenin müdahalesi olmadan ama olmadı bence büyük bir fiyaskoydu savaşları

Doflamingo seriye büyük etkisi olan, kendisi yakalansa da dolaylı olarak hala etkisini gördüğümüz belki işler onun için iyi gider de kurtarılırsa etkisi devam edecek iyi işlenmiş bir kararkter. Güzel yazı ellerine sağlık. Bir de renkli manga inanılmaz güzel oluyor. Kissmanga'dan alırsan herkeste görünür belki.

Güzel yazı olmuş, tekrar niyetine iyi gitti. Ellerine sağlık.
Yazıya başladığımda resimler açılmıyordu, şimdi halletmişsin. Renkli sayfaları batoto dan da temin edebilirsin. 721 e kadar ki tüm bölümler mevcut.

Peşin peşin eline koluna sağlık demek için giriş yapayım dedim okumaya değer bir konu az sonra başlayacağım okumaya:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık