Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Luffy'nin en yüksek olduğunu.. hadi öyle sayalım.

Zoro: H. haki çıkar ve Ryuuma soyuna bağlanırsa bu çocuk zirveye oynar.
Kid: Bu çocuktan her şeyi beklerim.
Rebecca (Bir tanede kadın alalım. Yaşı daha 16.) Ankete dahil edilmesini rica ediyorum, en az Killer kadar oy alacağını düşünüyorum.

Sanji bunlardan geri kalmaz ama hedefleri farklı reisin.

Coby Marine'nin başına geçecek adam ileride, En çok yol verilen karakterlerin başında, Şimdiki veya 2yıl önceki gücünü ayrı bir yere koyarsak, Marineford savaşında kandan gözü dönmeyip hiçbir amiralin,kor-amiralin,sengokunun,garpın yapmadığını yapıp denizcilerin hayatını ön plana almıştır. Çocuk bildiğin Marine'nin Luke Skywalkerı ''New Hope'' resmen.

Luffy'nin en yüksek olduğunu.. hadi öyle sayalım.

Zoro: H. haki çıkar ve Ryuuma soyuna bağlanırsa bu çocuk zirveye oynar.
Kid: Bu çocuktan her şeyi beklerim.
Rebecca (Bir tanede kadın alalım. Yaşı daha 16.) Ankete dahil edilmesini rica ediyorum, en az Killer kadar oy alacağını düşünüyorum.

Sanji bunlardan geri kalmaz ama hedefleri farklı reisin.
Abi killer zaten 0 oy almis

Smokerda potansiyel var ama duman meyvesi yemiş olduğu için asla çok,çok güçlü bir karakter olamayacak.

Kendi konunu baltalama işte. Bu işler belli olmaz. Luffy en tehlikeli güce sahip zaten. Ayrıca konuda o yok. Gereksiz oraya geçmeyelim.

Sen Rebecca'yı ver bize. Babası yaşında Smoker'ı koymuşsun birde, ama Luffy'nin ilerideki eşini neden koymadın. Belkide en genç kişi odur içlerinde, Coby'nin yaşını bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık