Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Coby
Coby
Coby

Bu adam amiral olacak.Sonra da filo amirali olur. :)
Bir bakmışsın Teach gibilerine geri vites yaptırtmış.O günler de gelecek.
İssho olur da amiral kalırsa Coby - san dediği günler gelecek.:a:
Coby'nin en yüksek hedefi amiral olmak ama bizimkiler KK olma peşinde. KK amiralden oldukça üstün bir unvan. En azından öyle biliyoruz. Rayleigh üzerinden gidersek Zoro'nun konumu da belli.
Yani Zoro ile Coby'nin potansiyeli kapışır, hatta Zoro bir gıdım öndedir. :a:

Coby ne olursa olsun bizim için çiroz Coby olarak kalacak. Issho da cücük der ona. :(

Ek olarak şunu belirtmeliyim ki Coby'nin amiral olacağı zaman, bizimkilerin Raftel'i göğüsledikleri zamandan sonra olacaktır.

Coby'nin en yüksek hedefi amiral olmak ama bizimkiler KK olma peşinde. KK amiralden oldukça üstün bir unvan. En azından öyle biliyoruz. Rayleigh üzerinden gidersek Zoro'nun konumu da belli.

Coby ne olursa olsun bizim için çiroz Coby olarak kalacak. Issho da cücük der ona. :(

Ek olarak şunu belirtmeliyim ki Coby'nin amiral olacağı zaman, bizimkilerin Raftel'i göğüsledikleri zamandan sonra olacaktır.
Katılıyorum.

1.olarak Coby. Çocuk ışık hizinda gelişiyor. 2 yil sonra hiç gozukmediğinden Hand İsland'daki halini baz alsak bile ilk haline kıyasla fark ortada. Seri sonunda Amiral olacağına inancım tam.

2.olarak Sabo. Küçüklükten beri Luffy den daha güçlüydü. Luffy farkı azaltsa bile hala daha güçlü. Seri sonunda yonkou kadar olacaktır.

3.olarak Law. 2 yıl önceki hali ile 2 yıl sonraki hali arasında uçurum var aşmış. Ek olarak kendisi bir D.

Kid ve Zoro da amiral üstü olacak bence. Kid'in potansiyelinin diğer uçluden az olduğunu düşündüğüm için yazmadım. Zoro'yu yazmamanın tek sebebi onu sevmemem.Umarım Zou'dan çıkamaz.

O kadar Coby yazıldı elim Coby'ye kaydı. Garp'ın eğitim vermesi falan sanki Garp potansiyeli verir buna mangaka diye düşünmeme sebep oldu.
Coby D. falan da çıkar yakında. :(

Coby Amiral olacak adam.(listedekilerin yarısı amiral gücüne ulaşamıyacak)

Zoro Dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adam

Ve Kidd (Bu adamda dehşet potansiyel var gibi geliyor)

Sabo da potansiyel olsa ne yazar,gitti en overrated meyveyi yedi.

O kadar Coby yazıldı elim Coby'ye kaydı. Garp'ın eğitim vermesi falan sanki Garp potansiyeli verir buna mangaka diye düşünmeme sebep oldu.
Coby D. falan da çıkar yakında. :(
Coby'nin bu kadar yüksek potansiyele sahip olmasının ana nedeni belli yaşa gelmişken sıfırdan başlayarak hızla ilerlemiş olması. Zoro, Luffy dediklerin çocukluklarından bu yana deli danalar gibi uğraşıyorlar ama Coby 15 yaşında ilk kez ciddi bir şeyler gördü ve eğitime başladı. İki yılda ise çağ atladı. İçinde varmış demek ortaya çıkmayı bekliyormuş.
Tabi biz buna biraz da mangaka kayırması diyoruz. :(

Coby Luffy için zorlu rakip olacak.Zoro terler aynı Rayleigh gibi. :D
Buralar Coby fanı dolacak...
Artık açarlar Coby vs Marco,Vista diye ileride. :(

Seride ne yaparsa,yapsın amiral gücüne ulaşamayacak tonla adam var.Bu yüzden Cobynin potansiyeli,çok fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık