Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Selamlar deste açma işini nasıl yapıyorsunuz bekleyip iyi bir meta geldiğinde mi kullaniyorsunuz.

Benim desteyle kog olamadım zaman yetmedi legende 2 de kaldım sanırım:) kog olabilirmiydim bilmiyorum da baya uğraştırıyor sanırım kog olmak.
www.duellinksmeta.com sitesinden Tier destelerine bakıp sağlam olanlar için paket açabilirsin. Aynı şekilde Youtube'da güzel desteler paylaşan birçok kanal var, onları da takip edip paketler hakkında fikir edinebilirsin.

Shaolin12

Aynen takip ediyorum o siteyi hangi kanalları önerirsin. Elemental destesi güzel ama eski bir desteymis açtığıma pişman olmam inşallah şuan gem kasıyorum ondada limit 9999 mu yoksa hediye kutusuna dusuyormu artısı

Aynen takip ediyorum o siteyi hangi kanalları önerirsin. Elemental destesi güzel ama eski bir desteymis açtığıma pişman olmam inşallah şuan gem kasıyorum ondada limit 9999 mu yoksa hediye kutusuna dusuyormu artısı
Fazlası kutuda birikiyor ama süreli oluyorlar çok bekletirsen silinir.

Normalde Elementsaber epey uzun bir süre Tier 1'deydi, yani en iyi desteler arasındaydı. Ama son zamanlarda ban üstüne ban yedi, özellikle Palace'a ve Cosmic'e gelen şu son ban sebebiyle Tier 2'ye düştü. Ben de şu an Elementsaber destesi kurmak için paket açıyorum. Invoked'ın daha oyuna gelmemiş olan güzel kartları var, onlar çıktığında belki yine liderlik koltuğuna oturabilir. Tabi favorim Shiranui destesidir o ayrı :)

Youtube kanalları olarak (Duel Links) Meta,Ace ve Meme'i takip ediyorum arada sırada.

Shaolin12

Normalde Elementsaber epey uzun bir süre Tier 1'deydi, yani en iyi desteler arasındaydı. Ama son zamanlarda ban üstüne ban yedi, özellikle Palace'a ve Cosmic'e gelen şu son ban sebebiyle Tier 2'ye düştü. Ben de şu an Elementsaber destesi kurmak için paket açıyorum. Invoked'ın daha oyuna gelmemiş olan güzel kartları var, onlar çıktığında belki yine liderlik koltuğuna oturabilir. Tabi favorim Shiranui destesidir o ayrı :)

Youtube kanalları olarak (Duel Links) Meta,Ace ve Meme'i takip ediyorum arada sırada.
Aslında shiranui destesi acsaydim daha kolay yapardım desteyi neden öyle yaptım anlamadım:) neyse boşa kurşun atmamisiz o halde gem kasmaya devam edelim

Shaolin12

Aslında shiranui destesi acsaydim daha kolay yapardım desteyi neden öyle yaptım anlamadım:) neyse boşa kurşun atmamisiz o halde gem kasmaya devam edelim. Birde 5 da görevlerinde stardust dragon summon ve black rose dragon summon var bunlar bende yok yapamiyacakmiyim yani bu görevleri?

@Shaolin12 Yeni çıkan paket fena. Eğer Konami bol elmas verseydi girerdim bu pakete ama eldekileri sağlamlaştırma derdindeyim şu an. Yani yeni deste kurmayı düşünüyorsan yeni paketi de bir düşün derim ben.

Stardust için Yusei'nin, Black Rose Dragon için de Akiza'nın yeteneğini kullanarak çağrı yapabilirsin.

Shaolin12

Elimde 2k gem kaldi malesef bu paketi açmadan gecicem Eyvallah öyle yapayım.

Sabah jese andersonlu biri geldi baya güçlenmiş o deste trescendet crystalle nefes almadan yenilmistim:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık