Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Shaolin12

Merhabalar oyuna çok uzun süre aranin ardından tekrar indirip baktım baya gem birikmişti hesabımda şöyle bir deste kurdum tavsiyelere açığım ve bazı konularda sıkıntı yaşıyorum battle atlıyor nedenini anlamadım skip yapıyor ve mezara giden canavarlara atribute seçme olayını anlayamadım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim resim yüklemeyi beceremedim yazıyorum

Aleister tür invoker 2x
Elementsaber molehu 2x
Elementsaber lapuila 1x
Elementsaber malo 2x
Elementsaber nalu 1x
Elementsaber Aina 1x
İnvaction 2x
Palace of the elemental lords 2x
Cosmic cloyne 1x
Hey trunade 1x
Balista squad 1x
Floodgate traphole 2x
Palezoic canadia 1x
Divine wrath 1x
Mirror wall 1x

Ex

İnvoked purgarito 1x
İnvoked mangellica 1x
İnvoked cactus 1x

Tavsiyelere açığım yakında 3. Aleister de gelcek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar oyuna çok uzun süre aranin ardından tekrar indirip baktım baya gem birikmişti hesabımda şöyle bir deste kurdum tavsiyelere açığım ve bazı konularda sıkıntı yaşıyorum battle atlıyor nedenini anlamadım skip yapıyor ve mezara giden canavarlara atribute seçme olayını anlayamadım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim resim yüklemeyi beceremedim yazıyorum

Aleister tür invoker 2x
Elementsaber molehu 2x
Elementsaber lapuila 1x
Elementsaber malo 2x
Elementsaber nalu 1x
Elementsaber Aina 1x
İnvaction 2x
Palace of the elemental lords 2x
Cosmic cloyne 1x
Hey trunade 1x
Balista squad 1x
Floodgate traphole 2x
Palezoic canadia 1x
Divine wrath 1x
Mirror wall 1x

Ex

İnvoked purgarito 1x
İnvoked mangellica 1x
İnvoked cactus 1x

Tavsiyelere açığım yakında 3. Aleister de gelcek
Merhaba. Palace of the Elemental Lords kartının "desteden canavar eline alma" efektini kullanırsan bir sonraki turunun savaş aşamasını (Battle Phase) geçer, saldıramazsın yani.

Herhangi bir Elementsaber canavarı mezardayken o turluğuna Attribute'ünü değiştirebilirsin. Bu yeteneği farklı Invoked canavarları çağırmak için kullanabilirsin. Ayrıca Palace of the Elemental Lords kartının sağlayacağı saldırı takviyesinin azami derecede olması için mezarlığındaki her canavarın farklı Attribute'te olması lazım, bu amaçla da kullanabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık