Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Evet. En mantıklısı bu :D Bir de sağlam Auto Duel destesi yapıp 1,5 xp etkinliğinde karakter seviyesi yükseltmek de iyi oluyor. Mesela şu anki kupada 1200 elmas veriyor maxa ulaşırsan. Her gün de 4 düello atıp 50 elmas kazanıyorsun.
Iyi bir deste kurmak icin sürekli gems hacadığım icin biriktiremdim bir türlü neyseki dark magic destesini tamamladım eger kc kup'ın ardından ban yemez'se 9999 olana kadar hic gems hacamicam şuan 2000 oldu.

Iyi bir deste kurmak icin sürekli gems hacadığım icin biriktiremdim bir türlü neyseki dark magic destesini tamamladım eger kc kup'ın ardından ban yemez'se 9999 olana kadar hic gems hacamicam şuan 2000 oldu.
Dark Magician iyi ya. Ben de banı ve yeni paketin bilgilerinin sızmasını bekliyorum. Atabilir misin merak ettim desteni. Karşılaşmayı istemediğim destelerden biri :D Dün üç Circle kullanan birini yendim ama canım çıktı yenene kadar. Bir de benim desteyi kullanan birileriyle karşılaşmayı da sevmiyorum. Çünkü mezarlığa kart atamıyorsun ve 30 kart içinden istediğin kartın gelme ihtimali çok düşüyor.

Dark Magician iyi ya. Ben de banı ve yeni paketin bilgilerinin sızmasını bekliyorum. Atabilir misin merak ettim desteni. Karşılaşmayı istemediğim destelerden biri :D Dün üç Circle kullanan birini yendim ama canım çıktı yenene kadar. Bir de benim desteyi kullanan birileriyle karşılaşmayı da sevmiyorum. Çünkü mezarlığa kart atamıyorsun ve 30 kart içinden istediğin kartın gelme ihtimali çok düşüyor.
3 Navigation
2 Circle
2 chaos form
2 eye of timaeus
2 power of guardians

1 Magician of chaos
2 Dwar Star Dragon Planeter Dark magic kartını desteden eline almanı sağlıyo.
3 Dark Magician
3 Magician rod
Extra deste: 2Dark cavalry
1 Amulet dragon
1Dark flare knight

mobilde olduğum icin screen atamıyorum.
kc cup da üst üste 6 galibiyet aldım bu desteyle.

Elementsaber'dan bir kaç karta daha ban gelmeli bence. Six Sam'e gelen bandan sonra bir kez daha gelmişti. Burada sadece füzyon Invoked'ları banladılar ama hala yeterli değil.

Bir anlık gazla son mini paketi açtım. İstediğim 4 kart vardı ve biri de son 3 paket kala çıktı. Böyle şansa tüküreyim :D 2. ve 3. turlarda onları alır almaz basarım reseti. Diğerleri için uğraşmaya değmez.

Ninja destesi güzel diyolar da acmaya deger mi ben emin olamdım.
Red Eyes destekçisi Gearfried ve Melodius için açılır bence. Ninja, Yosenju ve Worm kartları çok da umurumda değil. Zaten pek tutacağını da sanmıyorum. Eğer açacaksan Melodius 3(1 ur ve 2 sr) ile Gearfried için açılır.

Red Eyes destesi bununla daha güzel oldu. Biraz toparlandı. Melodius ise şuan pek güçlü görünmüyor ama ileride ne olacağı belli olmaz. Mezardan kart atma etkisi çok sağlam :good:

Red Eyes destekçisi Gearfried ve Melodius için açılır bence. Ninja, Yosenju ve Worm kartları çok da umurumda değil. Zaten pek tutacağını da sanmıyorum. Eğer açacaksan Melodius 3(1 ur ve 2 sr) ile Gearfried için açılır.

Red Eyes destesi bununla daha güzel oldu. Biraz toparlandı. Melodius ise şuan pek güçlü görünmüyor ama ileride ne olacağı belli olmaz. Mezardan kart atma etkisi çok sağlam :good:
red eyes ve blue eyes white dragon cok sinir desteler canavarı yok ediyosun şürekli ya mezardan yada özel kart yeteneğile tekrar cağrıyolar.Yubel den sonra en cok sinir olduğum 2 deste bu

red eyes ve blue eyes white dragon cok sinir desteler canavarı yok ediyosun şürekli ya mezardan yada özel kart yeteneğile tekrar cağrıyolar.Yubel den sonra en cok sinir olduğum 2 deste bu
Sinir deste arıyorsan sana tonla sayabilirim. Bunlar yine iyi bence. Oynarken insanı oyundan soğutan tonla deste var. En nefret ettiğim de Ritual Beast. Tam kansere davet destesi :of:

Elementsaber'dan bir kaç karta daha ban gelmeli bence. Six Sam'e gelen bandan sonra bir kez daha gelmişti. Burada sadece füzyon Invoked'ları banladılar ama hala yeterli değil.
Hep ur yav onlarınki banlanmaz kolay kolay :/ Geçenlerde karşıma çıkmıştı bu :hhh:
https://resmim.net/f/1NzVMk.png?nocache
3 Navigation
2 Circle
2 chaos form
2 eye of timaeus
2 power of guardians

1 Magician of chaos
2 Dwar Star Dragon Planeter Dark magic kartını desteden eline almanı sağlıyo.
3 Dark Magician
3 Magician rod
Extra deste: 2Dark cavalry
1 Amulet dragon
1Dark flare knight

mobilde olduğum icin screen atamıyorum.
kc cup da üst üste 6 galibiyet aldım bu desteyle.
Desten iyi bayağı. Maxa ulaşabilirsin. Kaçtasın şu an? Bir ara düello atalım seninle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık