Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Hangi karakter daha çok seviliyor onu tespit etme amaçlı haterları ya da bir karaktere oy verenleri (Sanji ya da Zoro fark etmez kime oy verdiği ) hater ilan etme amaçlı değil ama değil mi ? :)
Genellemelerin hiç biri sağlıklı değil. Bunu konuşmamızda da belirttim. Ortada olan durumun eksik gözlemlenmesinden kaynaklı bir yargılama yapıldı, ki bu yargı da ufakta olsa bir kesimi kapsıyor maalesef. Sende aynı şekilde attığın mesajla bir genelleme yaptın bunu unutma. Durum daha çok dediğim gibi attığım denklemden dolayı kaynaklanıyor. Keşke bütün bunları bir kenara atıp, sadece karaktere bakış açısı ile değerlendirilse ama olmuyor bu maalesef. Hatalı düşünüyor olabilirim, böyleyse finallerde kendini gösterir zaten.
Yaftalayanlardan bahsediyorum.
Ben de sana yaftalamanın anket halinden bahsediyorum.

Yaftalayanlardan bahsediyorum.
Konunun başından beri baktım da genellikle Zoro'yu savunan tarafın diğer taraf için yaftalamada bulunduklarını gördüm. Ve bu arkadaşlar şimdi de elleriyle saymış gibi denklem kuruyorlar.

Birileri Luffy fanları Zoro'yu çekemiyor Sanji'ye oy veriyor diyip kafadan sallama sözler söylüyor. Diğeri de neredeyse bütün Zoro'ya oy atmayıp Sanji'ye atan kesimin çoğunu Zoro haterlığı ile suçluyor. Sonrada gelip burada yaftalamadan bahsediyorlar.:S

Bazı Zoro sever arkadaşlarım lütfen üstlerine alınmasınlar...

Son düzenleme:
Genellemelerin hiç biri sağlıklı değil. Bunu konuşmamızda da belirttim. Ortada olan durumun eksik gözlemlenmesinden kaynaklı bir yargılama yapıldı, ki bu yargı da ufakta olsa bir kesimi kapsıyor maalesef. Sende aynı şekilde attığın mesajla bir genelleme yaptın bunu unutma. Durum daha çok dediğim gibi attığım denklemden dolayı kaynaklanıyor. Keşke bütün bunları bir kenara atıp, sadece karaktere bakış açısı ile değerlendirilse ama olmuyor bu maalesef. Hatalı düşünüyor olabilirim, böyleyse finallerde kendini gösterir zaten.
Genelleme yapmamın sebebinin altında spoiler var. Onu tekrar koyayım buraya.

İnsanlar Zoro fanları çatal dilli diyince NAİF ZORO FANLARİ kırıyorlar. Onlar üstlerine ALINMASIN

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık