Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Nesil Shounen Serileri

benim dikkat ettiğim birşey var aslında son 15 yılda hemen hemen tüm türler yumuşatıldı. shounen olarak başlayan narutonun borutoya evrilmesindeki farklara bi bakalım mesela narutonun ilk serisindeki tehtitkarlık ve ciddiyet yok. yada cartoon network de eskiden çıkan çizgifilmler ve şimdikileri karşılaştırın. bu ve buna benzer birçok örnek verilebilir. tabiki seinen gibi olsunlar demiyorum ama demek istediğimi anlamışssınızdır örnekleri tek tek incelemek yerine genele bi bakın. bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz merak ediyorum

La Bleach başlı başlına Yu Yu Hakusho çakması zaten. Birde üstüne Bleach cakilsa ne olur çakılmasa ne olur.
Mangalar belli geleneği devam ettiriyorlar. Haftalık mangada neyin orijinalliği bekleniyor her seriden. Herkes aynı tohumları farklı yerlere ekiyor sadece. Ürün aynı

Snk ve FMA gibi aylık serilerde de benzerlikler var.

Normal yani
Sıkıntı esinlenme değil de direkt çakanlar. Eserde gram ruh olmaz. Çünkü, eser başkasının aslında.

La Bleach başlı başlına Yu Yu Hakusho çakması zaten. Birde üstüne Bleach cakilsa ne olur çakılmasa ne olur.
Mangalar belli geleneği devam ettiriyorlar. Haftalık mangada neyin orijinalliği bekleniyor her seriden. Herkes aynı tohumları farklı yerlere ekiyor sadece. Ürün aynı

Snk ve FMA gibi aylık serilerde de benzerlikler var.

Normal yani
Yep, ben de bundan bahsediyorum zaten, ortaya çıkan şey zevk veriyorsa neyden arakladığı veya temel olarak aldığı pek de umurumda değil.

benim dikkat ettiğim birşey var aslında son 15 yılda hemen hemen tüm türler yumuşatıldı. shounen olarak başlayan narutonun borutoya evrilmesindeki farklara bi bakalım mesela narutonun ilk serisindeki tehtitkarlık ve ciddiyet yok. yada cartoon network de eskiden çıkan çizgifilmler ve şimdikileri karşılaştırın. bu ve buna benzer birçok örnek verilebilir. tabiki seinen gibi olsunlar demiyorum ama demek istediğimi anlamışssınızdır örnekleri tek tek incelemek yerine genele bi bakın. bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz merak ediyorum
Buna ayrı bir konu açmak lazım burada iki mesejla tartışıp rafa kaldırmak israf olur.

Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Black Clover (manga sadece) fena değiller. Zaten O efsane seriler eksilerde kaldı, şu ankiler ancak o havayı yakalamaya çalışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık