Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Teach ile dostluk kurabilirse cevap Teach olur. Luffy zaten düşmanlık güdecek bir tip değil. Teach et verir, barışırlar.

Urouge reyiz yeni Kaido, Bonney-çan ise yeni Linlin olacak. Bunlar elendi. Yeni Şanks ise Drake olur. Diğerleri ise hep yancı Luffy'e, onlardan bir cacık olmaz.
Teach ile neyin dostluğunu kuracak.Kısa süreli ittifak bile olmaz.Ace'in ölümünden sorumlu adam.

Teach ile neyin dostluğunu kuracak.Kısa süreli ittifak bile olmaz.Ace'in ölümünden sorumlu adam.
Teach Ace'yi hakkıyla yendi, adamın Ace'ye doğrudan yamuğu yok. Savaştılar ve kazandı. Öldürebilirdi ama öldürmedi. Luffy'nin sakin kafa ile Teach'e karşı kin gütmesi için sağlam bir nedeni yok. Başka türlüsü Oda'nın bizi yönlendirmesi olur, hedef gösteren Oda.

Şu kısmı okurken Drake'in güçten değil de denizci olduğu için Şenks olmasını bir düşününce komik oluyor.

Teach, Kid, Law, Drake felan filan vs Luffy ve Coby. Hoşuma gitmez değil.:D
İmu vs Teach&Luffy.

Drake denizci arkadaşlar, yonkouluğa yerleşip KK`liğe yürümeyecek bu adam. Teach'in de dönemi bu dönem bana göre, bakmayın yeni jenere diye geçtiğinde, öyle uzun gelecekte yeri yok adamın.

@Millennium Wizard Law'ı bu saatten sonra öyle Luffy'nin ezeli rakibi falan görecek olan fandır.

Olmaz. Old Era - New Era bağıntısında Xebec ile Teach, Roger ile Luffy, Coby ya da Smoker (gönlüm Smoker’dan yana ama 2 yıl aradan sonra biraz zor sanırım) - Garp, Ray - Zoro çok bariz dursa bile WB kıvamında bir adam benim düşününce bile aklıma gelmiyor. Ne o güçte ne o saygınlıkta birinin bu seriye gelebileceğini düşünemiyorum :/

Garp ve Wb gibi isimler yok ileriye sarkabilecek.
Kim mi var çok potansiyelli.
Sabo
Zoro
Kid
Coby
Bb
Law.
Bunlardan yonko çıkabilenler olur. Ama efsane seviyesine anca Bb gelir

O çapta bir tek Zoro var. (duruş, karakter, güç olarak). Ama kimse Babalık gibi olamaz. Roger gibi kendini tekrar eden, 'seçilmiş kişi' , reenkarnasyon çocuğu değil "Special one" dır babalık. Onun gibisi başka gelmedi ve gelmez de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık