Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Yanlış Bilinen Gerçekler

Silinmiş Üye

Oda boş yapmış, ben de bi skm anlamadım. Hadi Oden'i öldürdün, niye kınları bıraktın? Çok tutarsızsın Oda-boy.
9 kını bırakmıyor zaten oden onları fırlatıp koruması gerektiğini söylüyor. En iyisi bölümü okumak olucak senin için :hhh:

@Smoker Kuzan konusunda birşey diyemiceğim. Karakter olarak da çok saf(kalben) var. Dövüşü de pek ciddiye almadı kek oldu. Ama örnek olarak doğru tabiki.

Kafanda kurduğun nedir? Korsan diyince en basitinden aklına ne geliyor? Luffy korsan değil maceraperest... Luffynin bana korsan olduğunu gösteren 1 özelliğini söyler misin? Korsan bayrağını geç ama o süs belliki...
Hükümete karşı çıkıp denizlerde hiçbir kısıtlamaya maruz kalmadan dolaşması. + olarak zaten benim ne dediğim önemli değil, bunun yanında senin ne dediğin de önemli değil. İstersen ev hanımı de, istersen maceraperest. Bulundukları Evren’in yaratıcısı bu adamlara korsan demiş.

@Kaidou Konuyu ''doğru bilinen doğrular'' olarak değiştirsene dlskfjşlsdjf
Tamam ahagdgshahh

Bölümü okudumda, Oroçi şeroluk yapıp dakikalar evvel emir vermiş, Kaido yine suçsuz gibi, iş işten geçti deyip kafasına sıkmış. Yine de, Kaido sözünü tutmadı, adil bir dövüş ile öldürseydin keşke. İdamdan evvelde öldürebilirdi, Oda dram kasmak için çok uğraşmış, epey saçmalamış ama istediğini almış.

Wano halkı mazlum değil zaten.Orochiye çok zulüm ettiler Kaido az bile yapıyor bütün ailesine tek atmalıydı.
Oroçi'nin dedesi ülkenin başına geçmek adına masum liderleri katlettiği için ve hanesi buna ses çıkarmadığı için cezalandırıldı. Kozuki Hanesi'nin ne suçu vardı da bunları yaşadı?

Hükümete karşı çıkıp denizlerde hiçbir kısıtlamaya maruz kalmadan dolaşması. + olarak zaten benim ne dediğim önemli değil, bunun yanında senin ne dediğin de önemli değil. İstersen ev hanımı de, istersen maceraperest. Bulundukları Evren’in yaratıcısı bu adamlara korsan demiş.
Ben ne dendiğininden bahsetmiyorım. Korsan adı altında maceraperestler... İster Oda organ mafyası desin. Yağtıkları korsanlık değil. Hükümete baskın yapmasının nedeni Robini kaçırmaları. Aynı şekilde Sanji kaçırıldı korsana daldı. Yani Robine ellemeseler Luffyde saldırmazdı. Maceraperest işte kısıtlama yok dolanıyor. :(

Hangi zulme? Adamlar bildiğin ülke büyüklerini öldürüp, darbe yapmaya çalışmış. Bir de bunlara arka mı çıkacaklar? O zaman biz de sokağa çıkıp Fetö'den içeri alınanların salınması için protesto yapalım. Mantıklı mı sence?
Sadece dedem işledi diyor.Tüm ailesi yaptıysa haklı olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık