Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Jack'i alacak seviye. Amiral ve sağ kol olmak zaten adamın hedefinin 1-2 tık altı.

Amiral diyen kimmiş diye ankete baktım ve sonra dedim ki "Neden soruyorsam?"

Cevap belli. :s

Jack a yakın bir seviye olur.4 üncü komutan ayarı olur.3 e yakın bir 4 üncü konutan ama.Luffy bile zar zor sağ kol yeniyor arkadaşlar.Bir silkelenin , kendinize gelin.Yonkou sağ kolu hadi yine kabul edilir , Allah ü ekber nidalarıyla bir iman gücü ile zoro anlık(anlık ama) sağ kol seviyelerine ulaşır dersiniz , ama amiral demek :hhh:Amiral ha ?

Luffy yonkou alabilecek olsa amiral seviyesini geçerdi ama alamaz.
O yüzden Katakuri'nin 1 üst versiyonu olan Orochi'yi alir sağ kol olarak Elbaf'a geçer.

En zayıf komutandan daha zayıf mı ayrılır ?:hhh:Bir an usoptan bahsediyorsun sanmıştım meğerse Sanjiden bahsediyor muşsun :artiz:
Yooo Zoro'dan bahsediyorum. Sanji de o civarlarda olur Wano sonu. Elbafta Yc seviyelerine gelirler. Raftaelde tam KK tayfası olup final savaşına yürürler. Niye bu kadar şaşırdın ki?

Son düzenleme:
Jack a yakın bir seviye olur.4 üncü komutan ayarı olur.3 e yakın bir 4 üncü konutan ama.Luffy bile zar zor sağ kol yeniyor arkadaşlar.Bir silkelenin , kendinize gelin.Yonkou sağ kolu hadi yine kabul edilir , Allah ü ekber nidalarıyla bir iman gücü ile zoro anlık(anlık ama) sağ kol seviyelerine ulaşır dersiniz , ama amiral demek :hhh:Amiral ha ?
Amiralle sağ kol seviyesi birbirinden çok farklı seviyeler değil. Hatta bazı sağ kolların amiral seviyesi olma ihtimali çok yüksek.

4. Komutan ayarı demişsin :) :ehe: Jack'e yakın falan.. İyiymiş.

Luffy bile deyip yanlış bir kıyasın fitilini ateşliyorsun. Luffy'nin Zoro'dan ne fazlası var ? Sorsak, Luffy Wano'dan amiral seviyesi çıkar dersin. Bir amiralle 3'e yakın 4.komutan ( :) ) seviyesi arasında ne kadar fark olduğunun farkında olsan Zoro'ya o seviyeyi biçmezdin zaten :)

Yanıldığını görmen o kadar ama o kadar yakın ki düşündükçe keyifleniyorum :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık