Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Sağkol -> Zoro
Amiral -> Luffy
Solkol -> Suit Sanji

Wano'dan sonra gideceklerine emin olduğumuz tek yer Elbaf. Ara arclar girse bile bir sonraki can alıcı power upları orada bekliyorum. Wano'dan imparator diye ayrılır tayfa.

Sağ kol seviyesi kavramı bizim oluşturup kabul ettiğimiz bir şey. Aslında öyle bir seviye yok. Çünkü tüm sağ kolların seviyesi birbirinden farklı. O yüzden sağ kol seviyesi demektense Katakuri'den güçlü olduğunu tahmin ettiğim King'i baz alarak amiral seviyesine daha yakın görüyorum kendisini. Zira Katakuri'den güçlü olan birini alan adam amiral seviyelerinde olmalı :good:

Bu arada aynı seviyede kalması imkansız. O seçenek gereksiz olmuş :sapkali:

@Millennium Wizard sağ kol olamaz çok aşırı kırılgan biri :D bu kırılganlıkla 3 adam seviyesi olursa öpsün başına koysun :D Jacki alırmı emin değilim.
Anladım sadece tırpanlara zaafı olabilir ezme hemen. :D

Sağ kol seviyesi kavramı bizim oluşturup kabul ettiğimiz bir şey. Aslında öyle bir seviye yok. Çünkü tüm sağ kolların seviyesi birbirinden farklı. O yüzden sağ kol seviyesi demektense Katakuri'den güçlü olduğunu tahmin ettiğim King'i baz alarak amiral seviyesine daha yakın görüyorum kendisini. Zira Katakuri'den güçlü olan birini alan adam amiral seviyelerinde olmalı :good:

Bu arada aynı seviyede kalması imkansız. O seçenek gereksiz olmuş :sapkali:

Evet haklı olabilirsin ama tek tek adam yazacak olmadığım için sağ kol seviyesi dedik işte birbirine yakındır yine de bu adamlar çok uzak değildir.

İmkansız derken evet belki doğru o ayrı mevzu.Ama başkası da sadece senin için imkansız olduğunu düşünüyor olabilir.Güç artışını bir sonraki arc yaşayacağını düşünüyor olabilir.O yüzden ilk seçeneği koydum.

Bilinen en zayıf Yonkou komutanından bir parça daha zayıf şekilde ayrılır. Ortalama bir komutanla dövüşebilir fakat günün sonunda kaybeden taraf olacak şekilde ayrılacaktır Wano'dan. Bir ihtimal açlık ve delici saldırılara karşı biraz daha dayanıklı hale gelmiş olur.
En zayıf komutandan daha zayıf mı ayrılır ?:hhh:Bir an usoptan bahsediyorsun sanmıştım meğerse Sanjiden bahsediyor muşsun :artiz:

Anladım sadece tırpanlara zaafı olabilir ezme hemen. :D

Evet haklı olabilirsin ama tek tek adam yazacak olmadığım için sağ kol seviyesi dedik işte birbirine yakındır yine de bu adamlar çok uzak değildir.

İmkansız derken evet belki doğru o ayrı mevzu.Ama başkası da sadece senin için imkansız olduğunu düşünüyor olabilir.Güç artışını bir sonraki arc yaşayacağını düşünüyor olabilir.O yüzden ilk seçeneği koydum.
Şöyle bir arcta Zoro'nun aynı seviyede kalacağını kim düşünür bilmiyorum ama hayırlısı diyeyim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık