Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

sistematik olarak bakıldığında queen,king ikilisini sanji,zoro ikilisi kombinasyonu belirsiz olarak alır gibi gözüküyor ancak zoro'nun atası olduğunu düşündüğüm ryuma'nın ejder kesme detayının verilmesi kaido'yu tek yaralayanın oden olması ve kaido'nun da formunun ejder olması zoro'nun bu bölümde gözünün açılması büyük bir çıkış vereceği imajı yaratıyor tabi bunların hepsi boş çıkıp sonunda da luffy'e kaido'yu dövdürebilir de oda :/

Zoro Sanji komutan alıyorken Luffy'nin novalarla Kaido indirmesi tatmin etmez. Zaten Tüm Kekten beri yapılan açılmanın sebebi bu Mangaka Luffy'nin imparator olmasına yatırım yapıyor Dressrosadan beri... Eğer Zoro ve Sanji King ve Queen alacaksa. Luffy tek başına Kaido'yu. Jimbei, Jack'i Sasaki ve Who's who'yu Brook ve Franky Ulti ve Page One'ı Nami ve Usopp, Maria'yı Robin'in alması gerekiyor. Ama Tayfa bana göre tam olarak bu seviyede değil. Big Mom kısmınıda Novalar ve Marco tarafı halledebilir ama bu ne kadar tatmin eder bilemedim. Novaları böyle geri plana atmayacağı belli Oda'nın Ulti ve Page One ile boy ölçüşemedi zaten nami ve Usopp, Franky'de Sasakiden küsküye yiyebilir ama Nami ve Usopp'u tekrar aynı eşleşmeye sokarsa.. Franky bu karşılaşmayı ciddi anlamda yapabilir. Şuan ekip benim beklemediğim seviyede eşleşmeler almazsa da Taraflar dengelenmiyor dışarıdan takviye gerekiyor gibi hissediyorum.

Bir de Komutanlara yakın imajı verilen Who's who ve Sasaki Haki bilmeyen Franky ve Brooka gitmesi oturaklı olmaz çünkü Franky ve Brook, Sanji ve Zoro'ya yakın gibi bir durum yok. Söz konusu bile değil.

Rakipte

Big Mom
Kaido
Uçan Altılı
Bir kaç Headliner var.
Eğer dahil olurlarsa Bm komutanları.

Bizim Tarafta

9 Kızıl Kın tarafı iptal oldu.
Elimizde Novalar
Marco, Yamato
Ve
Hasır Şapka Tayfası var.

Kınların eksilmesiyle beraber 2 İmparatoru karşılayacak kuvvetimiz olmamasına rağmen Komutan seviyesi adam konusunda bulunan üstünlüğümüzde yok oldu. Mangaka dışarıdan daha hamle sokmazsa herkes kendi gömleğinden 1,2 klasman üstte iş yapacak gibi duruyor.

Son düzenleme:

Üye silindi 6669

Zoro,Kid,Luffy,Law --- Kaido
Sanji-Who
Jimbe-Queen
Drake-King
Franky-Sasaki
Ussop,Nami - Ulti,P1
Robin- Maria
Wanda,Carrot-Peros
Marco da Bmyi oyalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık