Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roronoa Zoro'nun ön planda olduğu tüm bölümler genellikle heyecanın doruklarında olduğu, arc boyunca sunulmuş en sağlam ve sürükleyici bölümler oluyor. Bu sefer de bize bunu tekrar ve tekrar kanıtladı, Roronoa Zoro farkı işte budur.

Roronoa Zoro'nun ön planda olduğu tüm bölümler genellikle heyecanın doruklarında olduğu, arc boyunca sunulmuş en sağlam ve sürükleyici bölümler oluyor. Bu sefer de bize bunu tekrar ve tekrar kanıtladı, Roronoa Zoro farkı işte budur.
Bunu yapan zoro farkı değil oda farkıdır.Zoroyu sürekli böyle durumlara sokuyor.O hasarı hiçbirşey yaptırtmadığı kide bloklatmayı deneyebilirdi ama zoro atladı yine araya.Tıpkı kuma olayında sanjiden rolünü alıp zoroya bırakması gibi oldu.Luffy ile bir göstermeye çalıştığı kidi zoro ve luffynin gölgesine sokuyor.Kidi sevmediğim halde söylüyorum bide bunu.Elinde fırsat varken göstersene abi şu adamın tam potansiyelini işte.Hasar veren saldırıyı luffy zoro yapsın hasarları luffy zoro tanklasın ötekiler biri taş atsın shambles yapsın biri hurdacılık yapsın.

Bunu yapan zoro farkı değil oda farkıdır.Zoroyu sürekli böyle durumlara sokuyor.O hasarı hiçbirşey yaptırtmadığı kide bloklatmayı deneyebilirdi ama zoro atladı yine araya.Tıpkı kuma olayında sanjiden rolünü alıp zoroya bırakması gibi oldu.Luffy ile bir göstermeye çalıştığı kidi zoro ve luffynin gölgesine sokuyor.Kidi sevmediğim halde söylüyorum bide bunu.Elinde fırsat varken göstersene abi şu adamın tam potansiyelini işte.Hasar veren saldırıyı luffy zoro yapsın hasarları luffy zoro tanklasın ötekiler biri taş atsın shambles yapsın biri hurdacılık yapsın.
Evet bu biraz da Oda'nın Zoro'yu ön plana çıkarma isteğine bağlı, Oda seviyor Zoro'yu işte n'aparsın :bilmem: Ha bu saldıyı eğer Kid tanklasaydı bu sefer Kid'e yoğunlaşırdık. Kid bu saldırıyı tanklayabilir miydi orası da ayrı muamma tabii, 5 supernova içerisinde hırsı ve azmi en yüksek olan Zoro görüyorum ben. Kendini saldırının önüne atma, kendini feda etme gibi bir eylemi biz Zoro'dan çok gördük, Kuma olayında olduğu gibi aynı. Ama yine de pek acele etmemek gerek, çünkü savaş hala devam ediyor. Kid'in, Law'un ve Killer'ın potansiyellerini göstereceği zaman da illaki olacaktır.

Neden uzak tutayım. Gördü de neye yaradı. O boşlukta kendisimi bloklamaya çalıştı saldırıyı?
Hadi diğerlerini umursamadı diyelim , zoroyu damı önemsiz gördü?
Hepsini kurtarmaya çalışmadı sadece hazır olun büyük bir atak geliyor dedi. Bebek bakıcısı gibi hepsini kurtarmaya mi çalışacak? Zoro ben öleyim dördü ölmesin mantığıyla bir anlık durdurmak için girdi oraya. Helal olsun böyle düşünmesi güzel ama Luffy'nin yapacağı işler var.:D O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık