Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun adayı kaldırması fazla abartılıyor bence. Skypia da bulutların üzerinde şehir kurulan bi serie de muhtemelen o bulutlara benzer bir bulut üretip adanın erafını sarıp kaldırması beni cok etkilemedi. Sonucta meyvenin gücü ve bu güc kaido dan bişey götürmüyo gibi görünüyor. Law'ın room kullanıp gücünün azalması gibi.
Yapabileceklerini düşünsene ama o yetenekle, denizlerde filoları basitçe yok edebilir kendi gemilerini taşıyarak. İstediği adayı aldırabilir ve yok edebilir yine kolayca.

Üye silindi 5781

Gözlem Hakisi'nde serinin zirveleri arasında olduğu söylenen Sanji'nin mal gibi tuzağa yakalandığı halde yedi oy alması. Yorumsuz.
Gözlem hakisi Luffy'den aşağı kalır bir hali olsaydı Sanji'nin yerine Luffy'nin duyması veya hissetmesi gerekirdi o sesi.Bir tek Sanji duydu ama.Punk Hazard'tan beri Sanji'nin espri yoluyla gözlem hakisi adından bahsettirmiş.Kaç km ötede bulunan Nami'nin başına bir şey geldiğini anlayabiliyor.
Zaten Sanji Katakuri'nin mermisini atlatarak seviyesinin ne olduğunu belli etti.Hala Sanji'nin gözlem hakisi küçümseniyorsa hiçbir şey diyemem.
Ayrıyetten Sanji'nin sahnesi diğer mallıklarına benzemiyor.Sanji'nin sahnesinde Sanji'yi daha bir ciddi gördük.
Tabii senin laf attığın yer oy sayısı ise onu bilemem bazı arkadaşlar daha çok yakın bulmuş demek.
Ben oyumu Zoro'ya attım.2 oy hakkım olsaydı Zoro ve Kaido'ya atardım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gözlem Hakisi'nde serinin zirveleri arasında olduğu söylenen Sanji'nin mal gibi tuzağa yakalandığı halde yedi oy alması. Yorumsuz.
Oda açıkça Sanji'nin gözlem hakisine vurgu yapmış. Sonrasında ise geleceği gören Katanın öfkelenince Luffy'den darbe alması gibi öfkelendiğine hem yüz ifadeleri hem de Jinbei'nin sözü ile vurgu yapılıyor. Bu yüzden gözlem hakisini kullanamadan hışımla bir genç kızın iffetini muhafaza etmek için bodoslama saldırıyor.

Diye verdiler herhalde. : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık