Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Voldemort vs Albus Dumbledore

Kim Alır

• Kullanılan toplam oy
    135
Yeniden doğmak öyle kolay değil. Voldi Kaç yıl boyunca süründü. Kılkuyruk'un adi bakımına muhtaç kaldı. O hali çok zayıftı. Kaldıki yendikten sonra hortkulukları yok edip öldürebilirdi. Bunlar bahane değil zira her gün yeni birileri ölürken kaçılırken işkence görürken yensem bile ölmeyecekti bahane olamaz. Birisi yeniden doğum için yardım etmediği sürece, Voldiyi önce yenip sonra hortkulukları yok etmekle önce hortkulukları yok edip sonra yenmek arasında bir fark yok.
O aşamada voldi ile birebir karşılaşmak çok mümkün değildi top yekün bir savaş olacağı belliydi. Nitekim bu olmadan hortkulukları bulmak için voldinin kendisinden de faydalandılar. Voldiyi yendin yine belli bi süre kayboldu diyelim hortkulukları bulmaları mümkün olmaz ve voldemort illa ki geri dönerdi o yüzden bu önerdiğin kalıcı bir çözüm olmazdı dumbledore'un ölmeden bu işi bitirmek için uğraştığı çok bariz hikayede :good:

Doğru kitabı okuyalı baya oldu detayları unutmuşum.Voldemort korkmaz ama çekinir en fazla.Potterfanmışsın baya şaşırdığımı söylemeliyim.

Bu söylediğin doğru.Ama korkmakta da haklılar adını ananların yerini bulma büyüsü de yapıyorlardı sanırım. :D O yüzden ölüm yiyenler buluyordu seni kolayca.Piyasada yokken bile söylemeye korkuyorlardı haliyle.
fanlıktan değil ya, ben çok boş bi zamanımda bunun tüm kitaplarını tek seferde okumuştum 10 sene önce falan :S filmlerini de kardeşim çok sever, öyle olunca hafif tartışmalarımız dönüyordu. ama arada gidip geliyor :d sonra seri halde geri geliyor tüm hikaye.

Şimdi seride benim bildiğim kehanet durumları falan da vardı ve dumbledore hepsinin farkındaydı.Adam hem Urahara gibiydi hem de serinin zirvelerindendi.Çok kompleks ve donanımlı birisiydi yani.Hepsini hesap ediyordu bunların.Öldürebilecek olsa Harry potter ile ilgili o kadar kehanet olmazdı zaten.O da biliyordu farkındaydı bunun.Profesörün kehanetlerini gözünden kaçırmış olamaz.En son ona uygun ortamı hazırlamakla meşguldü sanki kelimesi kelimesine gerçekleşsin diye.

Şimdi seride benim bildiğim kehanet durumları falan da vardı ve dumbledore hepsinin farkındaydı.Adam hem Urahara gibiydi hem de serinin zirvelerindendi.Çok kompleks ve donanımlı birisiydi yani.Hepsini hesap ediyordu bunların.Öldürebilecek olsa Harry potter ile ilgili o kadar kehanet olmazdı zaten.O da biliyordu farkındaydı bunun.Profesörün kehanetlerini gözünden kaçırmış olamaz.En son ona uygun ortamı hazırlamakla meşguldü sanki kelimesi kelimesine gerçekleşsin diye.
Trelawney söylüyordu Dumble ın kendisine ikisinden biri diğerinin elinden ölücek diye.

Yıllarca takıl, kendine bagla, ver umudu sonra can düşmanının koynuna gir. Şunlar sana yapılsın o bankalıgı da, Hogwarts da yakar hızını alamayıp Londra ateşe verirdin. Adan ölüm yiyen olmuş çokmu.
Bana yaptığın karakter tahlilini görmezden geleyim.
Biri biriyle yakın arkadaş olunca, onunla birlikte olacak diye bir mecburiyeti yok. Arkadaşı birini sevmiyor diye ondan nefret edecek değil. Üstelik kadın evlenmiş, “düşmanının koynuna girdi” kötü bir yaklaşım.

Son düzenleme:
Lily`lik bi durum yok. Kolpa James ve yancıları Sirius, Lupin itlerinden oluşan çapulcu sürüsünün izlediği politikalar ve Lily'nin ele başı olan düşmanına sevdalanması adamı hayata küstürmüş resmen. Lily, Snape'in yaşam amacı gibiydi. Yanından uzaklalaşınca bu amaç gitti, öldürülünce yeni amacı doğdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık