Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vista

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 119 80.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    148
Ya savaş öncesi bile çizildi Beyazsakal tarafının en güçlü üç ismi Newgate, Marco ve Jozu. Savaş başlamadan önce bu üç isime ışık tutuldu. Denizcilerde de üç amirali gösterdiler. Marco ve Jozu shanksın gemisinden birlikte tanıtıldı. Savaştada Kizaru ve Mihawka birlikte şov yaptılar ve yetenekleri ard arda tanıtıldı. Bariz bir durum üzerine tartışma yapamaya gerek yok.

Ya savaş öncesi bile çizildi Beyazsakal tarafının en güçlü üç ismi Newgate, Marco ve Jozu. Savaş başlamadan önce bu üç isime ışık tutuldu. Denizcilerde de üç amirali gösterdiler. Marco ve Jozu shanksın gemisinden birlikte tanıtıldı. Savaştada Kizaru ve Mihawka birlikte şov yaptılar ve yetenekleri ard arda tanıtıldı. Bariz bir durum üzerine tartışma yapamaya gerek yok.
Hiçbiri kesin sonuç vermiyor ama. :d
Ben YC3'lerin genelde tank tipler olması üzerinden yürüyorum mesela. Ama her şey olabilir.

Hiçbiri kesin sonuç vermiyor ama. :d
Ben YC3'lerin genelde tank tipler olması üzerinden yürüyorum mesela. Ama her şey olabilir.
Aga her şeyin mangaka tarafından bu, budur şu şudur şeklinde açıklanmasını beklemiyorsunuz heralde hadi o zaman Katakuri'nin sağ kol olup, olmadığını da tartışalım. Benim bahsettiğim görsel şu savaş hemen başlamadan önce iki tarafın en güçlülerine sahne ışıkları tutuluyor.

Newgate, Marco ve Jozu. Sakazuki, Kuzan ve Borsalino. Aslında bu sahne dışında bir şey atamaya bile gerek yokta.. neyse

Bu sahneden sonra zaten Marco, Kizaruya. Jozu'da Kuzana dişini geçiriyor bir süre sonra. Newgate ve Sakazukide savaş içinde sürekli atışıp en sonunda karşılaşıyorlar. Daha burada bile kafasında kurguyu yapmış yani Oda. Bu sayfalarda Vista görülse de.. Mihawkla uzun bir süre sonra çarpışıyor hiç bir zaman Jozu kadar ön plana çıkmıyor. Zaten burada asıl rakipler Lordlardan çok Amiraller, Vista eşleşmesini Marco'nun emriyle alıyor hatta yoksa koramirallerle uğraşıyor.

Shanks gemiye geldiğinde Vista piyasada yok. Jozu ve Marco birlikte tanıtılıyor. Marco > Jozu > Vista sıralaması oldukça bariz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık