Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vinsmoke Reiju

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 73 91.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 7 8.8%

• Kullanılan toplam oy
    80
Sadakatinin esiri olmuş bir kadın. Ailesine ve özellikle de babasına olan sevgisi ve bağlılığı, ona kötü şeyler yaptırmış. Yanlış anlamayın, yaptıklarını haklı çıkarmaya çalışmıyorum. Sadece kötülüğünün sebeplerini yazıyorum.
Tüm bu kötülüklere rağmen, özünde iyi bir insan olduğunu Oda bize açıkça gösterdi çünkü. Yani, Reiju'nun tüm ailesi ölse ve Reiju hayatına tek başına devam etse, o andan itibaren herhangi bir kötülük yapacağına inanmıyorum. Hele ki, bizim tayfaya falan katılsa, melek gibi bir insan olurdu.
Ah, şartlar...
Günahıyla sevabıyla, şu ana kadar seride en sevdiğim kadın karakter.
Yapmayabilirdi. Sanji ile birlikte kaçabilirdi. Yaptığı her şeyin farkında olup da buna devam ediyor olması bağlılık ile açıklanamaz.

Yapmayabilirdi. Sanji ile birlikte kaçabilirdi. Yaptığı her şeyin farkında olup da buna devam ediyor olması bağlılık ile açıklanamaz.
İşte o yüzden bağlı olduğunu söyledim. Bence özellikle de babasını bırakamıyor. Bu onun kötülük yaptığı gerçeğini değiştirmez. Bunu inkar etmiyorum zaten. Ancak Oda'nın, Reiju'nun içinde iyilik olduğunu da gösterdiğini düşünüyorum. Ancak şu an kötü biri mi, evet kötü biri. :(

İşte o yüzden bağlı olduğunu söyledim. Bence özellikle de babasını bırakamıyor. Bu onun kötülük yaptığı gerçeğini değiştirmez. Bunu inkar etmiyorum zaten. Ancak Oda'nın, Reiju'nun içinde iyilik olduğunu da gösterdiğini düşünüyorum. Ancak şu an kötü biri mi, evet kötü biri. :(
Bana göre içinde iyilik de yok. Sadece kardeşleri her tür duygudan yoksun oldukları için sana öyle geliyor.

Toki saf birisi. 800 yıl önce doğduğunu söylüyor ve insanların bunu normal karşılamasını bekliyor.
Hemde baya saf kendisi. Hatta salak bile denebilir. 800 yıl önce doğdunu söylemek direkt “beni öldürün” veya “beni para karşılığında hükümete satın” demekle aynı şey. Kadın bütün Ohara adasından kat kat daha tehlikeli ve bu bilgiyi yeni tanıdığı insanlarla paylaşıyor:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık