Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichibukai üstü Amiral altı diyorum. Ancak troll tipli birisi çıkmaz umarım. Artık normal olan tipler anormal olmaya başladı.

Lan benim oyu kim kullandı :D
Amirallerden güçlüye oy attırmış biri yoksa eski bir anket mi bu foruma neler oluyor :hhh:
Bence Shicibukai seviyesi veya belki altı bile olabilir Big MOM Judge'nin gücünden çok Teknoloji peşinde [ gerçi teknolojide harbi sağlam adam Diable Jamble yaptı sağolsun :D ]

MDL_Roronoa

Sanjiden güçlüdür ve dövüş tecrübesi + teknolojisi falan var. Luffy - Dof gibi bir mücadele olur ama sanji alır

Açıkçası beklediğimden güçsüz gözüktü, Vinsmoke'ların liderinin daha güçlü olmasını beklerdim, en fazla Vergo ayarı gözüküyor o da o kadar alet edavat kullandığından ötürü, onlar da olmasa daha zayıf olacak.

Belki de bir numaralı kardeş, babadan daha güçlü çıkar ve asıl lider o dur, öyle olursa işler değişebilir ama bu da düşük bir ihtimal.

Amiral seviyesi bana göre imkansız. Doflamingo'dan çok az güçlü olma ihtimali var ama bende oluşturduğu izlenim, Doflamingo kadar da güçlü olmadığı yönünde..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık