Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vikings (2013-2020)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Abi Floki giderayak imana gelirse ne gülerim :D. O Kadar bölüm kırisçın kırisçın diye milletin başının etini ye. Sonra ezandan falan etkilen bir anda dinlere saygılı hümanist kesil :D

Bu arada 3 yıl sonra ilk mesajı benim yazmış olmam biraz üzdü tabi. Hiç mi izleyeni yok burada?

Abi Floki giderayak imana gelirse ne gülerim :D. O Kadar bölüm kırisçın kırisçın diye milletin başının etini ye. Sonra ezandan falan etkilen bir anda dinlere saygılı hümanist kesil :D

Bu arada 3 yıl sonra ilk mesajı benim yazmış olmam biraz üzdü tabi. Hiç mi izleyeni yok burada?
Konusu mu varmış :( Var 3-5 kişi, dizi sohbet konusuna yazıyorduk.

Konusu mu varmış :( Var 3-5 kişi, dizi sohbet konusuna yazıyorduk.
Başta dizi konusuna yazacaktım ama bir aratayım vardır belki diye düşündüm.

O değilde Ragnar'ın ölmesi iyi oldu bence. Hani sevmediğimden değil ama dizinin ismi Vikings Ragnar Origins değil. Vikings ise Ragnar'dan ibaret değil.

Bu son bölüm çok iyiydi de. O başta hiç kimsenin haberi olmadan girmeleri falan la hiç mi gözcü yok herkes mi zevkü sefaya düşmüş. Haremi falanda es geçmemişler zaten. :D

Yabancı sitelerde
'' Demek ki ışid kafa kesmeyi vikinglerden öğrenmiş''
'' İlk ışidçi müslüman olan bir viking olabilir, belki de Floki! '' gibi yorumlar gördüm. :(

Son 3 bölümü üst üste izledim. Valla yüreğim sıkıştı ya Ragnar falan ama gene de böyle olacağı belliydi. Bir de şu tek gözlü adam Odin herhalde ama neden görünüyor bunlara onu anlamadım. Bir an Ivar ı yürütecek falan sandım .. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık