Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vikings (2013-2020)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
8. bölümü yeni izledim 8 bölüm içerisinden tek boş geçen bölüm buydu amaçsız bi bölümdü ilk 7 bölümdeki zevki alamadım umarım 9. bölüm daha iyi olur

8. Bölüm

Ragnar Reis, rahibe "istemesen de geleceksin" dediği sırada zaten şüphelenmiştim. Rahip az kalsın pisi pisine gidiyordu. :D

Bölüm 8
Bizim rahip imansızlaştı karı kız işlerine daldı, paçayı da kurtardı adam vikingler gibi olacak sonunda :D

8. bölümü yeni izledim 8 bölüm içerisinden tek boş geçen bölüm buydu amaçsız bi bölümdü ilk 7 bölümdeki zevki alamadım umarım 9. bölüm daha iyi olur
Amaçsız ya da boş değildi hacım. Sen diziyi yeni bir spartacus görmek için izliyorsun sanırım.
Belgesel tarzı tarihi bir dizi bu. Viking'lerin en önemli kahramanlarını ve dönemlerini, kültürlerini işliyor dizi. Yayınlayan da bir belgesel kanalı zaten.
Bu bölümde de İskandinav inanışının bazı detayları gösterildi ki güzel işlenmişti.

Hiç bu yönden düşünmemiştim fakat ne biliyim ilk 7 bölüm güzel aksiyon olaylar filan vardı bi anda yavaşlayınca söylemek geldi içimden

Beklediğim gibi bol savaşlı bir sezon finali olmadı ne yazıkki. :(

9. Bölüm

Ragnar'ın ilişkiye girdiği kadın nasıl oldu da 2-3 gün içerisinde bir çocuğa hamile kaldığını hissedebildi??? Köydeki insanlar hangi hastalığa yakalandı? Neden hepsine bulaşmadı? Rollo bakalım nasıl tekrar Ragnar'ın yanına dönecek? vs. vs. Kafamda birçok soru oluştu. Güzel bir sezon finaliydi ancak yeniden savaş sahnelerini görmek istiyorum!!!!

2. Sezon geliyor:

Fragman:

[video=youtube;jTzYlqJvzFI]http://www.youtube.com/watch?v=jTzYlqJvzFI[/video]

27 Şubat :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık