Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vegapunk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 81.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    159
Momo için yaptığı şeytan meyvesi her ne kadar efsane olsa da Vegapunk'ın gözünde başarısızdı seride ilerde bir bilim adamının Şeytan Meyvelerinin tüm yapısını açıklayacağı biliniyor bu kişi çok büyük ihtimal ile Vegapunk ve bence bu kadar uzun süredir görünmemesinin sebebi de bu çünkü tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Şeytan Meyveleri ile ilgili 20 yıldan fazla süredir var olan gizemi sonlandıracak.

Kizaru çıkması imkansız gibi bir şey, Vegapunk tutuklanmış falan vs. Kizaru alttan yetişme denizci.
Kizaru'da tam bilim adamı tipi var. Adamın hayatı rahat, denizcilerin beyni çıksa ve herkesin zihinlerinde oluşan "bilim adamı güçsüz olur" düşüncesini yıksa, çok iyi olurdu.

Animelerde Zoro bile kadın çıksa şaşırmam, nasıl bir kafa yapısıyla çiziyorlarsa, kim hangi cinsiyette anlayamıyoruz. Kadın yazdıktan sonra googldan baktım, bir sonuçla karşılaşmadım.

Ben Vega'nın karakter olarak şuna yakın olacağını düşünüyorum.

Hem Ceaserla gayet ciddi konuşabilecek hem de çatlak tip olarak düşününce aklıma Rick geldi sldldlr

Silinmiş Üye

Ben Vega'nın karakter olarak şuna yakın olacağını düşünüyorum.

Hem Ceaserla gayet ciddi konuşabilecek hem de çatlak tip olarak düşününce aklıma Rick geldi sldldlr
Mr.Freeze tarzı bir şey çıksa iyi olurdu da acıklı hikaye yerleştiremedim la adama A:DSAD:A Gerçi Hogback ile benzeri bi hikayesi olurdu olmazdı da :(

Kendi vücudu olmayan, yaşayan bir bilgisayar vb. şekilde çıkarsa anca beni öyle tatmin eder.

Mr.Freeze tarzı bir şey çıksa iyi olurdu da acıklı hikaye yerleştiremedim la adama A:DSAD:A Gerçi Hogback ile benzeri bi hikayesi olurdu olmazdı da :(

Kendi vücudu olmayan, yaşayan bir bilgisayar vb. şekilde çıkarsa anca beni öyle tatmin eder.
Acıklı hikayesi vardır illa.

Bence uçmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık