Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vegapunk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 81.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    159
tek sıkıntı vegapunkında denizci olması hükümetle bir bağı yok
Ühü ühüüü bana zorla yaptırdılar ühü ühüü, normalde basıp gidecektim ama ayrıntıları 10 bölümlük flashbackte öğreneceğiniz duygusal flashback'in sonunda kızımı/oğlumu/anamı/masum insanları valla keseriz yapmazsan dediler ama böyle oldukkarını bilsem hiç yapmazdım ühüü

Kabaca böyle bir şey çıkar :D.

Ühü ühüüü bana zorla yaptırdılar ühü ühüü, normalde basıp gidecektim ama ayrıntıları 10 bölümlük flashbackte öğreneceğiniz duygusal flashback'in sonunda kızımı/oğlumu/anamı/masum insanları valla keseriz yapmazsan dediler ama böyle oldukkarını bilsem hiç yapmazdım ühüü

Kabaca böyle bir şey çıkar :D.
sen git televizyon kanallarına senaryo sat zaten hep bunları seviyorlar :D

Seride çok çılgın şeyler görmeye başladık bilim adına. Oda'nın çizmek istediği robot mangası da var. Çizemeyeceğini bildiğini için OP'nin içine robot gömer. Bu adamın yeni icadı çok efsane çıkacak banko. Merakla bekliyoruz.

Bununla ilgili bir teorim vardı da kim uğraşacak şimdi kısaca özetleyecek olursam; Antik krallığın yapay zeka robotu gibi bir şey çıkacak.

Herkesin buna benzeyeceğini düşündüğü;

Ama aslında buna benzeyecek olan karakter;

[/SPOILER ]
Keşke dediğin gibi olsa, Oda bey'in tek eğlencesi beklentilerimizin içine etmek. Hele bu kadar hype yaratmışken bu fırsatı kaçıracağını düşünmüyorum. 1.30 boylarında, dişlek ve koca kafalı saçma sapan bir tip olarak çizecek. Aha da buraya yazıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık