Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vegapunk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 81.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    159
Vegapunk değil Caesar yakalanıyor galiba. Başına da 300 milyon ödül koyuyorlar yanlış hatırlamıyorsam.
Caesar, Punk Hazard'da nükleer bomba patlattığı için başına ödül alıyor ve aranan biri konumuna geliyor.

Vegapunk ise Judge ile birlikte Soy Faktörü ve klonlama deneyleri yaptığı için tutuklanıyor. Daha sonra da zekası ile Dünya Hükümeti'nin bilim kolunu yönetmeye başlıyor.

Kendisini Raftel'den bile daha çok merak ediyorum. Ortaya çıksa da bir rahatlasak :/ Beklentim çok yüksek.

Kizaru'nun ta kendisi çıkacak. Işık hızı ile öğrenme ile 500 yıl ötesi bilgiye sahip. Px'lere ışık gücü var ama magma felan yok, diğerleri yok. Bundan ötürü dahi olabilir. Sentomaru Vegapunk'in bodyguardi ama hep Borsalino amca diye dolaniyordu. Hem kar olan yerde küçüklüğü çizilmiş. Franky de oraya gitmişti. :oleyo2:

:oleyo2: neyse. Ciddili yorum yaparsam tipi yeni filmdeki sağdaki tipe benzer olur. Öyle kaslı falan olmaz. Ayrıca çok güvenmemek lazım böylelerine:at:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi zekayla shichibukai sisteminin yerini alacak bir şey bulabiliyorsa amirallerden bile önemlidir bu adam hükümet için o yüzden beklentim aşırı fazla uzatınca keyfi kalmıyor gösterirler inşallah wano sonu falan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık