Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Vegapunk

'Denizciler' forumunda Smoker tarafından 23 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Beklentim yüksek.

92 oy
    89.3%
  2. Samimiyetine inanmıyorum.

11 oy
    10.7%
  1. DaNTeFe Üye

DaNTeFe (Üye)
    Mesaj Sayısı 144
    Üyelik Tarihi5 Haz 2009
    Oha forumda Tesla'yı bilenler de varmış.Vay ilginç...Tesla dünyanın en iyi mucitidir.Hayatımda en sevdiğim iki bilim adamından biridir.Kendisini hayatım gibi bilirim.2 kitabını ve bir sürü yazılar okumuşluğum var kendisi hakkında.Tesla insana bilimi sevdirir.Bilimin paradan ibaret olmadığını gösterir.Cebinde beş kuruş olmamasına rağmen milyar dolarlık fikirlere sahiptir.Bu fikirler şuan da Amerika'nın devlet sırlarından bile daha önemli bir sırdır.Eğer para desteği tam olarak sağlanabilse başarabilecekleri dönemin 100 yıl ötesinde olaylardı.Edison gerçekten şerefsizin en önde gideni ve para gözlü bilim adamıdır.Tesla paranın kurbanı oldu.Dünyanın en büyük ayıbı...

2. okyanus tuzu (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi21 Oca 2011
    Nikola Tesla
    Thomas Edison
    Leonardo Da Vinci
    Albert Einstein

3. Basara Üye

Basara (Üye)
    Mesaj Sayısı 253
    Üyelik Tarihi3 Eki 2010
    Dragona calıstını düsünüyorum bu adamın dragon arkadası kumayı yanına verdiyse ve lufynin babası olduguna göre arkadaslarından vazgeccek biri değil vegapunkta dünya hükümetine calıstı soyleniyo seride ama asıl devrim ordusuna calısıyo bana göre.

4. okyanus tuzu (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi21 Oca 2011
    Bizim bu dünya hükümeti de pek bir saf çıktı herkes hükümete çalışıyorum ayağına gizli işler çeviriyor Dünya hükümeti de 150 180 bölümde bir gözüküp olan bitenler hakkında konuşuyorlar hiç bir şeyden haberleri yok valla :D

5. Alucard Üye

Alucard (Üye)
    Mesaj Sayısı 273
    Üyelik Tarihi28 Oca 2010
    Eline sağlık. Tesla olayı benide hep sinir etmiştir. Bizim fizikçi derste az küfür etmedi fikirlerini sömüren o şahısa :hhh:

6. Basara Üye

Basara (Üye)
    Mesaj Sayısı 253
    Üyelik Tarihi3 Eki 2010
    Smoker her zamanki gibi işinin erisin güzel paylaşım . Ayrıca bunu daha iyi acıklayan yerler varmı şu yazını Vegapunk, zamanının ötesinde biri olduğu için, gerçek hayatta Leonardo da Vinci ile ilişkilendirilebilir. Bazı tarihçiler, Leonardo da Vinci'nin zamanının 5 yüzyıl ilerisinde olduğunu söylerler. Aynı benzetme, One Piece'te, Vegapunk için yapılmıştır. Bana göre Vegapunk'ın esinlenildiği kişi, Nicola Tesla'dır.Bunuda paylasırsan sevırım bi kac arastırma yaptım genede daha bilgi varsa güzel olur.

7. Alucard Üye

Alucard (Üye)
    Mesaj Sayısı 273
    Üyelik Tarihi28 Oca 2010

Erdem hocamı istedi Neco dönem ödevi filanmı :hhh:

8. One Piece (Üye)
    Mesaj Sayısı 212
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2009
    bence vegapunk sabo çıkacak dragon un kumayla beraber denizcileri gönderdikleri ajan ikisi.

9. Castiel Üye

Castiel (Üye)
    Mesaj Sayısı 570
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2012
    Yanlış hatırlamıyorsam Vegapunk'ın kuzeydeki o adada doğup oradaki halka yardım ettiği söylenmişti. Eğer doğru hatırlıyorsam Sabo olamaz.

10. Res Üye

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık