Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Yorumların hepsini okuyamadım önceden yazıldımı bilmiyorum ama beyin gücü meyvesi çıkabilir. Karşısındakini beyin gücüyle yönetebilir ya da kendi vücudunu beyin gücüyle iyileştirebilir´güçlendirebilir vs.

daha önce söylendimi bilmiyorum ama şöyle bi meyve kafamın içinden çıkmıyorum karşıdakinin meyve gücünü bir kere bile görse tamamen kopyalabilecek bir yetenek tabiki kopyaladımı sadece onu kullana bilecek değiştirme imkanıda olabilicek detaya inersek hafıza sınırı da olabilicek tabiki kısıtlayarak

daha önce söylendimi bilmiyorum ama şöyle bi meyve kafamın içinden çıkmıyorum karşıdakinin meyve gücünü bir kere bile görse tamamen kopyalabilecek bir yetenek tabiki kopyaladımı sadece onu kullana bilecek değiştirme imkanıda olabilicek detaya inersek hafıza sınırı da olabilicek tabiki kısıtlayarak
Var öyle bir meyve kopi kopi no mi. Ama sadece bir şovda geçiyor.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Kopi_Kopi_no_Mi

Bu da geçtiği şov;
[YOUTUBE]eF1REtLhx-Q[/YOUTUBE]

One Piece evrenini düşünecek olursak, kabul etmemiz gereken bazı gerçekler var.

- Meyve kullanmayı bilene güç katar.
- Logia iyi meyvedir.
- Haki ile Logia'ya dokunabilir, ancak yenme garantisi edinemezsiniz.

İyi bir meyve Logia ise, ona dokunabilen Haki var ise; Hakinin dokunamadığı (yani Logia olmayan) ve de Logia dan da kaçabilecek bir meyve olmalı.

Bu sebeple bence iyi bi Haki kullanıcısının elindeki Su (mizu mizu, veya deniz suyu) meyvesi, veya daha sert bir kaya olsun diyorsak Kairoseki meyvesi en güçlü olabilir. Kendini Kairoseki'ye çeviren iyi bir dövüşçü düşünürsek, azıcık da zeki olması şartıyla onu devirebilecek kimse olmayabilir. He, belki gelip kaba kuvvet ile dövebilirsiniz. Ancak bu bence en güçlü meyve, en güçlü adam demedik :D

One Piece evrenini düşünecek olursak, kabul etmemiz gereken bazı gerçekler var.

- Meyve kullanmayı bilene güç katar.
- Logia iyi meyvedir.
- Haki ile Logia'ya dokunabilir, ancak yenme garantisi edinemezsiniz.

İyi bir meyve Logia ise, ona dokunabilen Haki var ise; Hakinin dokunamadığı (yani Logia olmayan) ve de Logia dan da kaçabilecek bir meyve olmalı.

Bu sebeple bence iyi bi Haki kullanıcısının elindeki Su (mizu mizu, veya deniz suyu) meyvesi, veya daha sert bir kaya olsun diyorsak Kairoseki meyvesi en güçlü olabilir. Kendini Kairoseki'ye çeviren iyi bir dövüşçü düşünürsek, azıcık da zeki olması şartıyla onu devirebilecek kimse olmayabilir. He, belki gelip kaba kuvvet ile dövebilirsiniz. Ancak bu bence en güçlü meyve, en güçlü adam demedik :D
Oyle bise olsa adam yıkılır kalır kendi meyvesinin etkisiyle ....

Trafalgar

İlüzyon Meyvesi bu meyve narutodaki genjutsu gibi başka bir boyuta göndercek bunu brook kullanıyodu ama tam değil bence en güçlü meyve bu gözüne bakarsa ilizyona yakalancak sharingan gibi :D

Unknown

Kan Kan no mi.. Logia

Kanı istediği gibi kontrol edebilme yeteneği..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık