Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Kan logiası. İnsanlardaki kanı da kontrol edebilirsin. Hakinin de işleyeceğini sanmıyorum bu meyveye. Karşına yonkouların 4ü bile gelse kanlarını vucutlarından çıkartırsan olay biter.

Heroes sever biri olarak; Sylar ve Peter'ı tabiri caizse tokatlayan biri vardı.O da "Haiti"li. Çünkü yanlarına geldiğinde güçlerini kullanamıyorlardı.Bu güç engelleme sistemi OP evreninde karasakalda mevcut.Dolayısıyla varolabilecek en güçlü meyve onunki olabilir..Çünkü ne kadar güce sahip olursan ol karşındakine karşı kullanamadıktan sonra bir anlamı yoktur..

Goku Goku no Mi. Goku'ya dönüşüyorsun. Mangaka ne verdiyse girişirsin. Ka-me-ha-me-ha... ssj1-2-3-4-5-6... Işınlanma...

Heroes sever biri olarak; Sylar ve Peter'ı tabiri caizse tokatlayan biri vardı.O da "Haiti"li. Çünkü yanlarına geldiğinde güçlerini kullanamıyorlardı.Bu güç engelleme sistemi OP evreninde karasakalda mevcut.Dolayısıyla varolabilecek en güçlü meyve onunki olabilir..Çünkü ne kadar güce sahip olursan ol karşındakine karşı kullanamadıktan sonra bir anlamı yoktur..
Haitilinin gücü de kısıtlı ama hatırlarsan peterin babasini öldürmeye çalışırlarken çabuk ol daha fazla tutamiyorum diyordu yani ne kadar çok gücün varsa onu bastirmasi daha zor oluyormuş.Bu karakterlerin güçlerinden en iyisi kesinlikle peterinki ama kendi mal olduğundan işte o kadar güçlü gözükmüyor :D Bu arada yobi yazmış nerf yedi diye ama zaten o ilk orjinal gücü değildi ikinci seferde mohinderin ilacini kullandı

Haitilinin gücü de kısıtlı ama hatırlarsan peterin babasini öldürmeye çalışırlarken çabuk ol daha fazla tutamiyorum diyordu yani ne kadar çok gücün varsa onu bastirmasi daha zor oluyormuş.Bu karakterlerin güçlerinden en iyisi kesinlikle peterinki ama kendi mal olduğundan işte o kadar güçlü gözükmüyor :D Bu arada yobi yazmış nerf yedi diye ama zaten o ilk orjinal gücü değildi ikinci seferde mohinderin ilacini kullandı
Hiro Nakamura der, çekilirim.

O Heroes dizisinin son sezonlarındaki saçmalıklarından biri.Çünkü normalde Haiti'li gücünü odaklanmadan kullanıyordu.Yani varlığı yetiyordu.Mesela bir bölümde Haitili normal bir şekilde yürürken Hiro Nakamura ışınlanamamış,Daphne'de hızlı koşamamıştı.Ki adam onların varlığından habersizdi. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 2. sezonda Peter full güçteyken dayağı yemiş bir vagona kapatılmıştı.

Drakula Drakula no mi.
Model : Alucard

Aklıma gelince yazasım geldi.Daha güçlüsü olmaz herhalde,logia - paramecia - zoan üçü birarada nescafe gibi meyve işte :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık