Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Zaman meyvesi olsa dahası varmı ister durdur ister yaşlandır ister gençleştir çocuk yap sanırım zaman meyvesi olsa fena olurdu.

Zaman meyvesi olsa dahası varmı ister durdur ister yaşlandır ister gençleştir çocuk yap sanırım zaman meyvesi olsa fena olurdu.
Uçmamak lazım o zaman quantum meyvesi uzay zaman meyvesi hatta ve hatta antimadde diye uzar gider antimadde yide hiçbişey yenemezdi çünkü atomdan oluşan evrende bilinen bütün maddeleri yok ediyor

Hadi yensin mesela zaman meyvesi antimaddeyi yenişini anlatsana.:hoo:
Zamanı durdurup sınırsız bir zaman içine hapis eder olur biter illa yok etmek mi lazım,anti madde olsa onun da bir zamanı vardır herşey gelip geçici anti maddenin zamanını sonuna çekebilir yani zamandan söz ediyoruz dostum herkesin zamanı gelip geçer :)

Zamanı durdurup sınırsız bir zaman içine hapis eder olur biter illa yok etmek mi lazım,anti madde olsa onun da bir zamanı vardır herşey gelip geçici anti maddenin zamanını sonuna çekebilir yani zamandan söz ediyoruz dostum herkesin zamanı gelip geçer :)
Zaman görecelidir. sonsuza kadar durduramaz ayrıca bunun adına savaş da denmez :at:

Zaman görecelidir. sonsuza kadar durduramaz ayrıca bunun adına savaş da denmez :at:
Zaman göreceli falan değil onu yazar belirler öyle bi kafayla bakarsak anti maddede göreceli olur veya herhangi birşeyde yani ama konu zaten uçuk olduğu için zamanı attım ortaya varolan demiyor sonuçta varolabilecek diyor ;)

Dostum op de böyle bir meyvenin örneği bile yok :).. Olan meyveler ya madde, ya hayvan, yada doğa olayı. belki gelecek sefere .. ;)

Dostum op de böyle bir meyvenin örneği bile yok :).. Olan meyveler ya madde, ya hayvan, yada doğa olayı. belki gelecek sefere .. ;)
Örneği yok çünkü fazla overpowered böyle bir meyve koyarsan zaten üstün gelemez kimse ondan varolabilecek en güçlü diyoruz,bir zahmet olmasın kurgunun içine eder gelecek seferi de olacağını sanmıyorum ama bariz en güçlü olabilirdi ;)

Kesin itaat meyvesi. Ne emir verirsen yapıyor. Ölmesini istiyorsun ölüyor, gel diyorsun geliyor, git diyorsun gidiyor. Vsye girmeden galipsin her türlü. Ne haki derdin var ne de başka bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık