Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Aşırı gerçekçi bir yönü yok. Normal bir insan korkabilir, güçsüz de olabilir ama sürekli zırlamaz ve kafa ütülemez. Yalancı birisi olması da sorun. Şu adam çevrenizde olsa 1 dakika dayanamazsınız ve direkt uzaklaşırsınız.
Bu adamın yalan söylemeye başlama sebebini unutuyorsunuz. Başlangıçta annesi için söylüyor sonra da Kaya'yı güldürmek için.

Söylediği her şey gerçek olan efsanevi karakter. Potansiyeli muazzam.:rolleyes:

Bu adamın yalan söylemeye başlama sebebini unutuyorsunuz. Başlangıçta annesi için söylüyor sonra da Kaya'yı güldürmek için.

Luffy'e katıldıktan sonra ki kaptan benim yalanları ve korkudan aman şu hastalığım tuttu bu karın ağrım tuttu yalanları sıkıcı. :rolleyes:

Adam resmen söylenilen yalanları gerçeğe dönüştürme meyvesi yemiş. Yalan yalan no mi :hhh:Bundan daha güçlü meyve yok biliyon mu :D

Kaptanım yalanları ve korkudan aman şu hastalığım tuttu bu karın ağrım tuttu yalanları sıkıcı. :rolleyes:
Chopper'in her bölüm zırlaması neden sıkıcı gelmiyor peki size? :artiz:

Adam resmen söylenilen yalanları gerçeğe dönüştürme meyvesi yemiş. Yalan yalan no mi :hhh:Bundan daha güçlü meyve yok biliyon mu :D
Fisher Tiger ve Luffy'den sonra bir kutsal özürlüye saldıran üçüncü kişi reyis :cool:

Chopper'in her bölüm zırlaması neden sıkıcı gelmiyor peki size? :artiz:

Fisher Tiger ve Luffy'den sonra bir kutsal özürlüye saldıran üçüncü kişi reyis :cool:

Adam burda çakma tanrıya totosuyla müdahale ediyor. Taa o zamanlardan tanrılığına adaylığını koymuş. Biz görememişiz:hhh:Ölüm Cerrahı Law'ın dediği gibi Luffy'nin önündeki en büyük engel :flaugh:

Akira Kurosawa'nın Kurbağa Yağı Satıcı diye bir otobiyografi kitabı var. Bir iki sene önce kitaba denk gelmiştim ama okumadım şöyle bir karıştırmıştım sadece.

Buraya yazdım sanıyordum da yazmamıştım. Kitabın İngilizce ismi bu değil. Kitapta Kurbağa Yağı iksiriyle ilgili bir benzetme yer alıyor.

kurbağanın ayna kaplı bir kutuya konduğunda kendi görüntüsünü değişik açılardan seyrederken hayretler içinde salgıladığı sıvının 3,721 gün bir söğüt dalıyla karıştırılarak kaynatılmasıyla elde edilen "harika iksir"
Tam emin değilim ama bu iksirin yaraları iyileştirdiğine inanıldığı da geçiyordu sanırım kitapta. Oda Usopp'a bu detayı eklerken kültürlerinde yaygın bir efsane olduğu için eklemiş olabilir veya daha önce ölümüyle ilgili mesaj paylaştığı Akira Kurosawa'ya da gönderme yapmış olabilir.

Her neyse bu daha önce forumda konuşulmuştur belki ama tayfada doktor rolünü Chopper üstlense de Usopp'un yaptığı iksir ölüm harici yaraları gerçekten hızlı iyileştirebilir. Tabii sadece bir gönderme olarak da kalabilir ki genelde Oda'nın yaptığı bu oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık