Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Gözlemi çok yüksek seviyede olacak sonlara doğru. Tanrı lakabının da buna işaret olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir din veya mitoloji de tanrının özelliklerinden biri de herşeyi görüp herşeyi bilmesidir. Usopp'un da gözlemi o kadar geniş bir alanı kapsayacak ki bulunduğu adadan yakındaki bir adada ne olduğunu görecek.

Edip: Ayrıca seri başından beri ne yalan söyledi ise tuttu. Eğer Oda komiklik olsun diye söylemiyor ise k.haki ile alakalı birşey çıkacak.

Son düzenleme:
Doğru. Gözlem hakisi de var. :(
Zaten E.Oda, 2 yıl eğitimde Robin'e Devrimcilerin arasında haki öğretmedi ya. Asıl saçmalık burada. :(
Sırf Luffy-Sanji-Zoro ilk öğrenenler tablosu olsun diye öğretmedi kızcağıza. :oops:
Robin haki bassa Gatling Gun yapar Luffy gibi. Çok güçlü olur. :oops:

Valla haki öğrenmeden filonun en güçlü adamı Cavendishi boynunu kirdiracak hale getirdi. Böyle yani Robin:gamyon:

Oda öyle bir çiziyor ki kendisini. Seride Pekoms kadar ağırlığı olmuyor.

Fakat babasına bakıyoruz. Belki de en güçlü 3. adam. Babasını geçecek bu herif.

Oda nasıl o güce getirecek bu adamı bilemiyorum. Hayırlısı.

Usopp baya önemli karakter tayfada. East Bluedan kalan tayfadan. Benim için YC2 değil de YC3 olabilir tayfada. Zoro - Sanji sabit.

Keşke en cesur savaşçı yerine en güçlü sniper olarak olsa idi amacı. Klasik shonen deyip kesin YC2 YC3 ayarı olacak derdik. Ki Yasopp en güçlü YC3 muhtemelen.
Korkak bir adamin en cesur savaşçı olma isteği bence çok etkileyici. Usopp'un hayali onu sevmemdeki en önemli etken ya sniper çok basit olurdu.:gamyon: Yasopp'u kesin olarak geçecektir o yüzden YC3 jinbei olmamali. Ki onemi de daha fazla. Ayrica Usopp zehir gibi, resmen bilim adami. Nami'nin sopasindan bile ne icatlar yapti. Kendi yetenegine göre kullanabileceği farkli yetenekler ortaya koyacaktir. Hakisi de var. 3. olmamasi icin bir neden yok bence.
Yani umarim :ehe:

Korkak bir adamin en cesur savaşçı olma isteği bence çok etkileyici. Usopp'un hayali onu sevmemdeki en önemli etken ya sniper çok basit olurdu.:gamyon: Yasopp'u kesin olarak geçecektir o yüzden YC3 jinbei olmamali. Ki onemi de daha fazla. Ayrica Usopp zehir gibi, resmen bilim adami. Nami'nin sopasindan bile ne icatlar yapti. Kendi yetenegine göre kullanabileceği farkli yetenekler ortaya koyacaktir. Hakisi de var. 3. olmamasi icin bir neden yok bence.
Yani umarim :ehe:
Şunu gördükten sonra dedim de tayfafaki herkese bağlıyım da niye Jinbeiye nötr. Sanırım Jinbeinin hayali amacı olmadığı için :gamyon:

Big Momum silueti aynı Nami. Zeus ile birlike Pro da kalsa keşke.

Usoppa Elbaf ilaç olacaktır.

Şunu gördükten sonra dedim de tayfafaki herkese bağlıyım da niye Jinbeiye nötr. Sanırım Jinbeinin hayali amacı olmadığı için :gamyon:

Big Momum silueti aynı Nami. Zeus ile birlike Pro da kalsa keşke.

Usoppa Elbaf ilaç olacaktır.
Nami ve Bigmom'i bende benzetmistim. Son sayi siluetteki pozu.:p Belki Wano da prometheus'u da çalar. Sanki Bigmom gidici bu arc. :bilmem:

Elbafi da merakla bekliyorum, dediğin gibi Usopp icin ilaç olacaktir. Dorry ve Brogy'yle karsilastigindan beri istiyor Elbaf'a gitmeyi. :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık