Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
Ellerine sağlık. Seviyor muyum yoksa sevmiyor muyum bilemiyorum. Babası aklıma geliyor, yazık diyorum ama bazen de ya artık yeter diyorum.

@serimu Adaş al doya doya oku.

Sıktı. Eskiden tepkileri komik gelirdi ama şimdi ses ve görüntü kirliliği yaratıyor sadece. Aslında sevmeme durumum yok ama sevmediğimi de biliyorum aynı zamanda.

Eline sağlık. Usopp bence hayatının en iyi dövüşünü Luffy'e karşı verdi. Her dövüşünde korkudan titreyen adam en ufak korku ve tereddüt duymadan Luffy'e karşı on numara dövüştü bence. Keşke hep öyle olsa.

Nami ve Tony Tony Chopper ile birlikte tayfanın en güçsüz üç üyesinden biri olma özelliğini taşır.
Yine Oda'ya göre Usopp, tayfa içerisinde güç bakımından sıradan bir insana en yakın olan kişidir.
''Nami sen ve chopper'in olduğu güçsüzler sınıfından mezun oldum.''
Oda ya usopp'a yine yalan söyletiyo(ki bi sebep yok ortada söylemesi için) yada kendisiyle fena halde çelişiyor.Şuan nami,chopper ve brook'u alabilir.Adam batman gibi önceden hazırlandığında(dövüşeceği platform,alet-edavat,düşmanın zayıflığı vb..) her karaktere karşı şansı var bence.O yüzdendir ki God'ın mekanını basmadan önce iyi bi düşünün siz.

@Daredewill Mevzu cesur olmakta değil adaşş,mevzu korkularını yenebilmekte

Dövüşlerinde beni ayar etse de severim Usopp'u. Özellikler Luffy ile yaptığı makara muhabbetleri çok severim. Ancak şimdi eski tadı vermiyor sanki. Luffy yine aynı da Usopp'a o sakallarla ve kaslarla öyle davranmak eskisi gibi gitmiyor artık. Çocuksu değil.

Elimizi sallasak cesur birine çarpıyor. Arada birkaç korkağın olması fena değil. Korkaklığı pek umurumda değil ama yaptığı işle çelişiyor. Normalde keskin nişancıların soğuk kanlı olması gerekir ama bu adam en ufak bir şeyde tir tir titriyor. Değişik bir karakter.

Yaptığı 2 yıllık çalışma kendisini GL'ye hazır hale getirdi zannımca. Balıkadam Adası'nı geçince yine standarta bağladı. Yeni Dünya'nın sonunda hedefine ulaşmış olur.

Son düzenleme:
OP evreninde 2 harbi delikanlı,hanım hanım karakter var.Birini Roger kapmış,diğeri de usopp'a vurulmuş.
Ruffy'e de hancock gibi kendisinden 10 yaş büyük bir 'balon' kalmış.
Geri kalanlar reisin peşinde.Kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım

Bu adama karşı Nötr'üm Usopp'u güç olarak ileri de farklı seviyede olacağına inanıyordum, ta ki Oda Usopp tayfanın en zayıf üyesidir ve hep öyle kalacak demesine kadar. Daha sonra ne bu adamı savunabildim ne de sevmeye devam edebildim.

OP evreninde 2 harbi delikanlı,hanım hanım karakter var.Birini Roger kapmış,diğeri de usopp'a vurulmuş.
Ruffy'e de hancock gibi kendisinden 10 yaş büyük bir 'balon' kalmış.
Geri kalanlar reisin peşinde.Kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım
Sanji reis peşindekiler mi:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık